HOME » PRZEDSTAW SIĘ - ULEGŁA/ULEGŁY » DZIEN DOBRY - POSZUKUJE ULEGLYCH NIEWOLNIKOW DO SLUZBY PIEKNEJ PANI

Dzien dobry - poszukuje uleglych niewolnikow do sluzby pieknej Pani

Niewolnicy poszukiwani do adoracji pieknej Pani

underwomanboots
13.10.2020 16:39:34

Od: 2020-10-13
Jestem bardzo uleglym niewolnikiem uznajacym calokowita supremacje Kobiet.
Od kilku miesiecy mam piekna, mloda Pania.
Bawimy sie w gronie kilku niewolnikow w ten sposob, iz Pani siedzi na tronie a my na kolanch wielbimy ja jak na mszy. Pani jeste bardzo piekna i jest to cudowne przezycie dla niewolnika takiego jak ja.
Obecnnie chcemy zwiekszyc ilosc niewolnikow adorujacych Pania. Stad pisze. Okolice Plocka.
Gdyby ktos byl zainteresowany sluzba u Stop Pani poprosze o inf. na pablo45153@wp.pl Napisze wtedy wiecej teraz nie chce Was zanudzac.
Sesje sa bezplatne. Skladamy sie tylko na hotel, sale konferencyja jesli adoracja Pani nie jest w plenerze.
Gdybym mial opisac nasza Pania/Boginie to powiedzialbym ze wyglada jak siostra blizniaczka Veroniki Rosati. Tylko jest piekniejsza.
Chetnych zapraszam

underwomanboots
14.10.2020 14:26:56

Od: 2020-10-13
Dzien dobry wszystkim :-)

Bardzo dziekuje za zainteresowanie moja propozycja to bardzo mile. Dziekuje wszystkim osobom ktore do mnie napisaly.

W zwiazku z tym, ze zaddaliscie kilka pytan opisze na forum jak wyglada przebieg audiencji u Stop Pani i czego mozecie sie spodziewac i oczekiwac.

Zaczne od tego, ze moje ubostwienie dla Kobiet wynika z ich naturalnego piekna i boskosci. Nie lubie zatem latexow, sztucznej atmosfery studiow BDSM patrzenia na zegarek, iz konczy sie sesja itp. Kocham to gdy Kobieta jest naturalnie dominujaca i emanujaca wladza nad niewolnikami.

I taka jest wlasnie moja Pani - Joanna. Bosko piekna, cudownie zgrabna, zawsze przepieknie ubrana ( szpilki skorzane lub skorzane kozaki ) w swietnie dopasowanych garsonkach, zakietach i sukienkach. Poczatkowo ja sam z Joanna a potem innymi niewolnikami doszlismy do wniosku, ze jest boska i z wielka radoscia ( zaszczytem ) bedziemy ja wielbic jak Boginie.

Audiencja wyglada zwykle tak ( jesli odbywa sie w plenerze to na swiezym powietrzu ) jesli z pomieszczeniu to wynajmujemy duzy poikoj w hotelu lub sale konferencyjna ), iz wczesniej niewolnicy klecza bedac polnadzy ( nie eksponujemy miejsc intymnych ) przed duzym wyswietlonym zdjeciem Pani Joanny przed ktorym na katafalku stoja Jej Buty. Obok stoi tron Pani ( elegancki fotel ).Modlimy sie tak przez kilkanascie minut wprowadzajac sie w ekstatyczny religijny trans bedac na kolanach przez oltarzem Bogini.
Po kilkunastu minutach wchodzi Ona - nasza Bogini Najjasniejsza Pani Joanna. Cudowanie piekne Bostwo.
Pani Joanna siada na swym tronie majac u swych Stop zlota poduszke. Gdy wchodzi padamy na twarz i podnosimy sie gdy na to zezwoli ale przez cala masze - audiencje pozostajemy na kolanach.
Zwykle ja celebruje specjalny hymn dziekczynno modlitewny ktory ukladam na czesc Joanny. Ja go intonuje a inni niewolnicy go powtarzaja. Skladamy poklony glowami do ziemi u Stop Pani. Trwa to zwykle ok. 40 min. i uwierzcie w obecnosci Bogini jestesmy naprawde w ekstatycznym transie w ktorym egzaltujemy swe uwielbienie dla Bogini. Po ok. 1 h od rozpoczecia audiencji modlitwy a wiec po ok 40 min. skladania modlitwy dziekczynno blagalnej do naszej Bogini przychodzi czas na wielka nagrode. Pani Joanna uwielbia miec lizane podeszwy swych pieknych i cudownych Butow. Blagamy Ja zatem o ten zasczyt i laske bysmy mogli je wylizac. Gdy na to pozwoli czolgamy sie u Jej Stop lizac Jej podeszwy. Uwierzcie, ze to cudowna ekstatacja. Nastepnie kazdy z niewolnikow jest podejmowany na osobista tete a tete rozmowa z Pania Joanna. Kleczy wtedy przed Boginia a Ona siedzi na tronie i trzyma swe Stopy na zlotej poduszce. Pozostali niewolnicy leza wtedy na twarzy. Pani pyta o rozne rzeczy. Jak silna jest nasza wiara w Jej Boskosc i czy regularnie modlimy sie do Jej zdjec w naszych domach. Ale Pani jest takze cudowna i wrazliwa Kobieta. Pyta o nasze dzieci, domowe i zawodowe sprawy sprawy. Itp. indywidualna audiencja z Boginia jest jednym z najpiekniejszych elementow naszej mszy. Na jej koniec kazdy niewolnik ma zaszczyt jeszcze raz wylizac Jej Podeszwy. Gdy wszyscy niewolnicy odbeda juz swoje indywidualne audiencje skladamy jeszcze raz ok. 20 min. wspolna modlitwe do i na czesc naszej Pani i Bogini.
Gdy masza dobiega konca Pani Joanna wybiera jednego - najaktywniejszego Jej zdaniem niewolnika lub wg. jakiegos kryterium jakie przychodzi Jej do Glowy i obdarowuje go swymi noszonymi butami. Najczesciej szpilkami. Podaje je polozone na zlotej poduszce a szczesliwiec ze lzami w oczach na kolanach
Je przyjmuje i caluje. To wielki zaszczyt. To zwykle koncowy moment audiencji. My padamy na twarz a Pani Joanna wychodzi. Czasami jednak jest jeszcze jeden element. Pani Joanna podobnie jak lizanie podeszw uwielbia prowadzac niewolnikow na smyczy prze swej cudownej Nozce. Czasami zatem wszyscy lub wybrani niewolnicy idziemy do pobliskiego parku lub lasu i tenujemy chodzenie na smyczy oraz aportowanie Butow Pani

Na koniec jeszcze opowiem Wam o mojej ostatniej audiencji z Pania Joanna ( dla jasnosci nie jestesmy para :-( niestety ) ma swoja rodzine. Ja jestem tylko Jej niewolnikiem i wyznawca Jej Boskosci. W wec po indywidualnej audiencji wg. powyzszego schematu po spacerze na smyczy pojechalismy do galerri handlowej po buty dla Pani. To byla cudowna przygoga. Kleczalem i przymierzalem na Jej cudowne Stopy dziesiatki par butow, Kladlem Jej Stopy na te zlota poduszke. Bylismy w kilku sklepach w kazdym po ok. 1 h. Uwierzcie mi w zadnym nie wstalem z kolan. Caly czas sluzylem Pani Joannie kleczac. Wybralismy kilka par z ktorych Pani byla zadowolona. Ja dostalem Jej uzywane czerwone szpilki. A wiecie co bylo najlepsze??? W kazdym sklepie Panie z obslugi i klienci bili nam brawo. Komentujac, ze taka boska Kobieta musi miec sluzacego :-)

Milego popoludnia !