Serwis zawiera materiały erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich !!!
Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, musisz opuścić stronę !


 
Nagłówki

Forum - Szkoła BDSMNOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » FEMDOM » FEMDOM

Przejdz do dołu strony<<<Strona: 4 / 4    strony: 123[4]

FemDom

Kobieca dominacja
  
dzastinka
23.08.2015 23:05:00
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #
Od: 2015-8-23
A ja mam pytanie jak moge nagle zdominowac swojego Pana:-) no ja mu tam mowilam ze kiedyś go dorwe ale jak ja mam to zrobic :-)
  
Robo
  
bald
28.08.2015 13:37:07
poziom 4Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 228 #
Od: 2012-5-22
Dla mnie femdom to relacja między mną i moją Panią. W zasadzie to jest najważniejsze. Myślę o tym w kategoriach specyficznej przyjaźni i ogromnego zaufania, wzajemnej szczerości. To też bardzo "swoisty" niepisany kontrakt regulujący tę współegzystencję. Dla mnie pominięcie odczuć, uczuć jednej ze stron to stan nieakceptowalny. Przy czym ja angażuję się coraz bardziej im bardziej jestem tak traktowany, kiedy jest suczką, to jestem nią, a więc traktowana. Często to są subtelności - zwykłe zainteresowanie, porozmawianie, wsparcie w kryzysie suczenia. Dla mnie bardzo istotny jest przekaz informacji - ta rozmowa, to spotkanie. Oczywiście kwestia całości metod i asortymentu w femdom związanych ze zniewoleniem, poniżeniem, wykorzystaniem, służbą z mojej strony jest absolutnie równoległe i symbiotyczne z relacją z Panią. Jestem uległa bo taka jestem. Wiem skąd to u mnie wynika i chciałabym by moja Pani uwzględniała ten fakt w kształtowaniu mnie jako suczki. Tu jednak potrzeba tego zaufania. Przyznam się, że szukam, kiedyś Pani Martynna, która nadal dla mnie jest ważną i bliską na swój sposób osobą. Urwał się kontakt i myślę, że to z mojego powodu. Jest mi bardzo przykro z tego powodu. Widzę, że i tu już tak dawno nie zaglądała i martwię się tym co u Niej. Teraz staram się u Pani Elleny. Jak będzie zależy tak samo od suczki, jak i od samej Pani. Szukam tej jedynej i ta potrzeba relacji, bliskiej relacji, realizowania się w tym jest u mnie bardzo silna, na zmianę z odchodzeniem, ale czy w ogóle da się odejść. Na pewno ale jest to bardzo trudne. Mnie to co po tylu latach bycia sam ze sobą potrzebuję konkretnej relacji, rozmów nie via GG, nie via sms czy via mail, ale by móc się słyszeć, by móc się poddawać temu głosowi.
_________________
GG: 67629989
  
underDog
07.11.2015 01:30:07


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 7 #
Od: 2015-11-7
Witam. Zacznę od tego, że świat należał, należy i będzie należał do mężczyzn... takie są fakty (czy pełny patriarchat? tego nie wiem... oby nie)
Femdom według mnie to nic innego jak tylko swego rodzaju "odgrywana rola" mająca na celu egoistyczne zaspokojenie swoich seksualnych potrzeb z jednej bądź drugiej strony. Uległość jest tu tylko symbolem.
Jeśli femdom sprowadzimy do głównego wyznacznika naszego życia i podporządkujemy go mu, okażę się że nie żyjemy własnym życiem (?).
  
Domina_Shemale
05.02.2017 12:04:34


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 12 #
Od: 2017-1-10
przecież jest tu na forum kilka Domin więc w czym problem?
_________________
Skype: Domina shemale
GG 61626185
  
UleglyMaz
20.12.2017 10:51:45
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #
Od: 2017-12-20
Żyjemy z żoną w związku femdom i muszę powiedzieć, że albo u nas to wygląda inaczej, albo ogólnie w małżeństwach. Żona nigdy nie mówi na mnie pies itp. czasami powie sługo, a tak to normalnie się do mnie zwraca. Ja oczywiście mówie do niej tak jak sobie zażyczyła, ale jest to zwrot który można stosować nawet przy innych. Mamy liste o co mogę się pytać, a o co nigdy nie mogę i tylko żona może sama to zaproponować. Zawsze muszę wykonywać wszystko to co żona karze i tutaj zaczyna się femdom. Moje życie prywatne całkowicie jest uzależnione od żony. Na początku miała to być zabawa w femdom, jednak żona coraz bardziej się w tym realizowała i spełniała. Po prostu widać było że to lubi bardzo. Nie ma u nas typowych dla bdsm kar cielesnych, żona ma szpicrute ale delikatnie jej używa i nie zawsze, lubi mnie czasami kopnąć, a najczęściej uderzy mnie dłonią w twarz. TERAZ INFORMACJA WAŻNA DLA TYCH CO CHCĄ BYĆ ULEGLI, to nie jest tak że to my decydujemy kiedy i jak ma wyglądać taka relacja, żeby nas to podnieciło według scenariusza o którym zawsze marzyliśmy. To jest żony scenariusz i robimy to kiedy Ona chce i jak Żona chce!! Czyli che mi się spać, nie mam ochoty na sex, chcę coś obejrzyć w TV, a wtedy żona zaczyna rozkazywać i musisz to wykonać bezwzględnie. Natomiast wtedy kiedy mi się chce to akurat mogę mieć założony pas cnoty, a żona karze mi się nie odzywać itp. Oczywiście jest wiele więcej jeszcze praktyk, które stosujemy ale chodziło mi o to żeby pokazać jak to wygląda ze strony sługi
  
SantaBarbaraAnn
20.12.2017 11:31:19
poziom 4

Grupa: Użytkownik

Posty: 308 #
Od: 2017-4-1
Tak sobie teraz mysle, ze ci ulegli mezowie zwani kiedys byli pantoflarzami
Wiem, wiem. Was to tez kreci, spelnienie dla obu stron i w ogole. Tak mi sie tylko nasunelo, co nie oznacza ze kazdy ulegly jest pantoflarzem - wrecz przeciwnie.
Taka mala dygresja....
_________________
Blada, poraniona
Panna Anna bólom wbrew
Od rozkoszy kona,
Błogosławiąc mgłę i krew
  
UleglyMaz
20.12.2017 11:42:24
Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #
Od: 2017-12-20
trochę masz racje, jednak nasza relacja to kilka kroków dalej niż pantolarz wesoły
  
0aA
21.12.2017 13:40:03
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 112 #
Od: 2017-2-16
SantaBarbaraAnn oni do dzisiaj tak są nazywani tam gdzie nie słyszano o BDSM. Podobnie jak Ty tutaj tak ja na innych tego typu forach, tylko wtedy jeszcze o wiele bardziej dyskusyjnych i prawie całkowicie "sfemdomizowanych", stawiałem tezę, że właśnie ci ulegli ze związków femdom 24/24 to po prosu lepiej poinformowani pantoflarze, chociażby tylko dlatego, że przecież taki związek wcale nie musi praktykować jakichkolwiek form przemocy fizycznej. Wystarczy "przynieś wynieś pozamiataj". No nie miałem lekko z tego typu poglądami.

Przejdz do góry strony<<<Strona: 4 / 4    strony: 123[4]

  << Pierwsza     < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » FEMDOM » FEMDOM

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


randki | własny sklep internetowy | ogłoszenia towarzyskie | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta

Najlepsze strony o BDSM KTO NAJLEPSZY W BDSM