Przygniecie ktos?
No od przekładania przez kolano jest ktoś inny... A na ucho to kiedyś taka zabawa była "głuchy telefon" taaakie opaczne bzdury wychodziły... 🤣,🤣,🤣, Że lepiej tego nie "szeptać".
PRZEJDŹ NA FORUM