| Prośba o zablokowanie konta |
| @Kruszyna: dziękuję za info, znalazłam w innym poście informację, że konto tutaj podobno da się jedynie zablokować. Liczę się z tym, że wszystkie ewentualne wpisy moje pozostaną dalej widoczne i że jak rozumiem to forum nie stosuje się do aktualnych przepisów prawnych @Keller: forum z cyklu " ślad na wieki, wieków..." |