HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » SZUKAM DOJRZAŁEGO PSYCHICZNIE ODPOWIEDNIEGO MASTERA, INTERESUJE MNIE TYLKO POWAŻNA RELACJA/ZWIĄZEK.

Przejdz do dołu strony<<<Strona: 2 / 2    strony: 1[2]

Szukam dojrzałego psychicznie odpowiedniego mastera, interesuje mnie tylko poważna relacja/związek.

07.11.2022 23:56:41

Od: 2022-9-21
ja z pewnością mam ładniejsze oczy. głębokie ciemne, można w nich utonąć do tego z długimi rzęsami... ah ten mój narcyzm.
W które mogła byś się patrzeć i w nich tonąć z przyjemnością, nawet wtedy gdy raz po raz dostawała byś pasem po piersiach do łez.

Thamir
09.11.2022 10:22:35

Od: 2018-11-3
Tak czytam te forum i czytam. Często w innych tematach w ogóle jest krytykowanie najróżniejszych rzeczy tutaj widzę też.

Co, do ogłoszenia jest dobrze napisane, więc nie wiem po co tak się przyczepiłeś.

@mozekonrad ty jesteś dominujący? Chyba pseudo dominujący, oświecę Cię. Uległa, każda uległa też ma swoje wymagania, swoje oczekiwania i warunki, ale musisz chyba liznąć jeszcze trochę szkoły, aby chociaż podstawy zrozumieć. Później się weź za coś, a nie tak jak teraz nie masz pojęcia o niczym.

11.11.2022 01:42:31

@Thamir

dla Ciebie mogę być nawet i pseudo pseudo dominującym, i jeszcze raz pseudo... nie znasz kontekstu to się nie wypowiadaj.
A z Twej wypowiedzi ewidentnie wynika że nie znasz kontekstu... eh...

Thamir
11.11.2022 16:45:35

Od: 2018-11-3
@mozekonrad

Po Twoich wypowiedziach widać, że reprezentujesz dno intelektualne. Ja widzę temat, ogłoszenie i próba przywalenia się do kogoś to wystarczy, aby wyciągnąć pewne wnioski. Takich osób jest tutaj o wiele więcej. Dam Ci taka radę, nie powinieneś nic więcej tutaj pisać, a swoje kompleksy oraz problemy psychiczne zacząć leczyć w odpowiednich miejscach.

kruszyna
13.11.2022 13:06:28
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Od: 2010-9-18
Przez przypadek tu zajrzałam. Ja tu nie widzę problemów psychicznych i kompleksów, tylko preferencje człowieka do relacji totalnej. Niech sobie uległe mają te warunki i wymagania swoje, ale nie musi się taka postawa podobać każdemu dominujacemu, jak i nie każdy tego wymaga dla siebie (jeśli szuka czegoś więcej niż praktykowanie ich uległości). Master ma prawo do praktykowania swej dominacji z odpowiednią sobie osobą, a „mozekonrad” swoje wymagania dogłębnie wyraził tu na forum. Taka moja dygresja w tym wątku.

14.11.2022 15:11:09

Od: 2022-9-21
@Thamir - nie zauważyłeś że się droczyliśmy wesoły - to wszystko to były żarty wesoły albo taka gra jak kto woli wesoły

Przejdz do góry strony<<<Strona: 2 / 2    strony: 1[2]