Serwis zawiera materiały erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich !!!
Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, musisz opuścić stronę !


 
Nagłówki

Forum - Szkoła BDSMNOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » FETYSZ » PIELUSZKI

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 6>>>    strony: [1]23456

Pieluszki

  
bald
24.05.2012 00:32:38
poziom 4Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 228 #
Od: 2012-5-22


Ilość edycji wpisu: 2
Zamiłowanie do pieluszek, bardzo często określane jako AB/DL, AB, czy DL, odpowiednio Adult Baby i Diaper Lover. To przede wszystkim odgrywanie ról małego dziecka, będącego pod opieką mamy, taty lub opiekunki. Wówczas ważne są nie tylko pieluchy jako takie ale także akcesoria i ubranka dla Adult Baby, w tym majtki foliowe, sukieneczki. Wybór nie jest mały. Jak to statystycznie bywa są AB/DL czystej krwi, czyli wyłącznie role play w tym zakresie, wręcz infantylizacja. Są osoby pośrednie i te, które pieluchy używają jako niewolnicy, a także chorzy na inkotencję. Pieluchy można też wykorzystywać jako element tresury poprzez kontrolę oddawania moczu i kału. Publiczne przechadzki z ewidentnie widoczną pieluchą również można zaliczyć do tego elementu.

Ja już od ponad 9 dni jestem jestem w pieluchach 24/7. Chodzę w nich wszędzie, do pracy, na zakupy, śpię w nich. Nie będę ukrywał, że takim niezwerbalizowanym jeszcze celem jest uzależnienie od pieluch. Pewnie mnie się nie uda. Rodzina, inne uwarunkowania, a przede wszystkim bycie w tym jednak w samotności. Właśnie potrzebuję, odczuwam by to robić nie tylko dla siebie ale głównie dla Pani. By właśnie być pod kontrolą. Zatem ja osobiście łączę różne cechy, skłaniając się uległości. Wsparcie jest potrzebne by nie zrezygnować._________________
GG: 67629989
  
Robo
  
bald
28.05.2012 10:51:00
poziom 4Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 228 #
Od: 2012-5-22
Już 2 tygodnie w pieluszkach. Podczas rozszerzania anusa pękło naczynko, ale wydaje się być OK! Siedzę teraz w mega zasiusianych pieluchach. Chciałoby się prosić o zgodę na przewinięcie pan zielony.
_________________
GG: 67629989
  
bald
19.11.2012 09:49:14
poziom 4Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 228 #
Od: 2012-5-22


Ilość edycji wpisu: 1
Zdjęcia chwilowo niedostępne ze względu na sprawy hostingu, lecz będzie to wkrótce naprawione. Postanowiłem o ile będzie to przyjęte przez Panie, że będę tu opisywał swoje pieluchowe przygody.

Z wczoraj na dziś spałem w pieluszkach, zestawie Super Seni Plus (L), wkładzie San Seni Plus i włożonej wkładce bella mamma, która chroni dodatkowo wiadomo co przed większym zabrudzeniem przez kupę. Żona nie zauważyła, a rano wychodząc dużo wcześniej przede mną szybko wstała. Potrzeba siusiu byłe nie mała i nie wstrzymywałem. Miałem jeszcze 2 godziny w łóżku przed sobą, a uczucie mokrej pieluchy, grubszej, przez chwilę cieplejszej jest dla mnie fascynującym doznaniem. Wstając wiedziałem, że nie mam czasu się przewinąć i dodatkowo była kolejna porcja siusiu. Nałożyłem spodnie dresowe. Odwiozłem pociechę do szkoły i wróciłem do domu by przygotować się do pracy. Wchodząc do domu poczułem, że kupa zawstydzony pilnie potrzebuje mnie opuścić. Oczywiście nie wstrzymywałem. Spokojnie poszedłem po nowy zestaw pieluchowy, rajstopy, kremy. Zdjęcia z dzisiejszego poranka umieszczę tu już wieczorem bo w pracy potrzeba bym był szybciej niż później.

Nie dodałem, a fakt ten wymaga wspomnienia, że przed ponownym zapieluchwaniem w pupie znalazł się czopek glicerynowy. Zobaczymy jak długo wytrzymam i gdzie będę musiał się przewinąć, albo i nie.
_________________
GG: 67629989
  
bald
07.05.2013 19:09:34
poziom 4Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 228 #
Od: 2012-5-22


Ilość edycji wpisu: 2
Ten dzień mogę nazwać tylko w jeden sposób: DZIEŃ 1.
Pani Martynna przyjęła mnie na służbę wirtualną, póki co. Nie powiem, że się nie boję, że nie mam wątpliwości, lecz doznania, to oczekiwanie niewiadomego jest samo w sobie ekscytujące. Czy spełnię oczekiwania Pani? Pytanie zadaję sobie to często, lecz czy mogę zawieść?
Dzisiaj mija tydzień od zapieluchowania 24/7, więc pokonana jest już pierwsza granica moje wewnętrznego oporu i zniechęcenia do dłuższego zapieluchowania. Kolejna będzie po tygodniu. Nigdy dłużej niż 2 tygodnie 24/7 nie wytrwałem, choć chęci i swoisty apetyt jest i go wyraźnie odczuwam. Nie wiem dlaczego pieluchy tak bardzo mnie pociągają, a może coś tam wiem, ileś się domyślam, a reszta wymaga jeszcze odkrycia. Jednak to lubię, ba, uwielbiam.
Jutro mam nabyć i nosić tetrowe pieluchy, prać je, suszyć i prasować, a wszystko tak by nie zostało to odkryte przez domowników. Nie będzie to łatwe zadanie, ale mam nadzieję, że jak wiele razy dotychczas i tym razem uda mnie się zakonspirować skutecznie. Do momentu założenia tetrowych pieluch, ceratki, mam nosić aktualny zestaw (Molicare Classic na noc, Super Seni Plus i wkładka bella mamma). Częściowo jest już nieco zasiusiany. W pracy musiałem się przewinąć po znaczącym wypełnieniu pieluchy, nie tylko siusiu ale także kupą. Po przewinięciu niemal natychmiast musiałem ponownie się zsiusiać. Z wrażenia, oczekiwania, kto to wie...

Poniżej zdjęcia:

Pani Martynna poleciła mi bym noc spędził w zestawie założonym za dnia. Szerokie taśmy przylepione jak na zdjęciach pomogą nie wyciec zawartości. Obecnie zestaw jest zmoczony już 3x i w dodatku jest kupa.

Obrazek
Obrazek
_________________
GG: 67629989
  
bald
08.05.2013 21:26:42
poziom 4Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 228 #
Od: 2012-5-22
DZIEŃ 2.
Noc należała do przeżyć wartych ich doznania. Nigdy tak jeszcze nie byłem utytłany, zafajdany, czyli zasikany i w kupie tak długo. Paski taśmy w pachwinach okazały się bezcenne. Bez nich przekroczenie poziomu ostrzegawczego i tak nastąpiło, lecz nie było przelania się przez wały ochronne. Kupa konsystencji galaretowatej zapewniała paćkanie się, przeciskanie, wrażenia jakich mało. Nad ranem po przebudzeniu mogłem założyć świeży zestaw co też uczyniłem. Ten z kolei mogłem zmienić jak zakupię i założę pieluchę tetrową, a na nią zwykłe pieluchomajtki. Obecnie tak mam, bez standardowego u mnie wkładu bella mamma, który stosuję do lepszej higienicznej ochrony przy kupie.
W takim nowym zestawie pojechałem na rehabilitację motoryczną mojej nóżki i prawie zostałbym zdekonspirowany ale obeszło się bez wpadki. Obecnie czekam na zgodę na przewinięcie się. Pieluszki tetrowe zbieram, następnie mam je wyprać, wysuszyć, wyprasować i z powrotem do użycia.
Im dłużej spędzam czas w pieluszkach tym swobodniej w nie siusiam, czy robię kupę. Na ulicy, na zakupach, w pracy, na rehablitacji, podczas aktywności sportowej i w ogóle.

Obrazek

Obrazek

Jedyne co dzień pieluszkowy bardzo popsuło to fakt, że żona odkryła. Jak, co i gdzie nie wiem. Domyślam się, ale to kolejna trudność w ukrywaniu się przed nią. No cóż, nie akceptuje i w sumie jej się nie dziwię, ale...
_________________
GG: 67629989
  
bald
09.05.2013 21:42:24
poziom 4Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 228 #
Od: 2012-5-22
DZIEŃ 3.
Powoli trudno mi tak mentalnie ruszyć gdzieś bez pieluszek. To jest ciekawe, podniecające, upokarzające. Choć z jednej strony nie chcę, ale z drugiej rajcuje mnie, niemalże jak dziewczynę lalkę z opowiadania bdsm pod tym lub zbliżonym tytule. Po prostu po tylu mych próbach, także i tym razem po tych iluś dniach coraz swobodniej siusiam i... w pieluchy tam gdzie jestem. Lubię takie uczucie poniżenia, czy jego namiastkę. W życiu bardziej oficjalnym jednak trudno sobie na coś takiego w pełni pozwolić, choć... taki dziwny

Zasada jest prosta, zmoczę zestaw, a tym bardziej kiedy go... to mam się pytać o zgodę na przewinięcie Pani Martynny. Kiedy nie może odpowiedzieć, nie jest w żaden sposób osiągalna, czyli nie wolno jej przeszkadzać to mam czekać na zgodę. Dziś po ponad 16 godzinach zapieluchowania uzyskałem dopiero zgodę na przewinięcie się. Zestaw był pełny, konkretnie pełny. Początkowo tak funkcjonowałem. Sprawunki, praca, zakupy, lecz potem trudno usiedzieć, czekam na Słoneczko GG w pełni rozwkitu u Pani Martynny i czekam. Grzecznie jednak przetrzymałem do uzyskania zgody. Teraz też coś już czuję, że poczekam sobie na zgodę, poczekam... wesoły
_________________
GG: 67629989
  
bald
10.05.2013 13:22:34
poziom 4Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 228 #
Od: 2012-5-22
Porcja zdjęć...
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

_________________
GG: 67629989
  
bald
10.05.2013 21:11:16
poziom 4Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 228 #
Od: 2012-5-22
DZIEŃ 4.
Dzień jak co dzień?!? I tak, i nie. Praca, sprawunki, zakupy, obowiązki, lecz bycie 24/7 w pieluchach dodaje temu pikanterii. Zanim o poranku wyszedłem, to mi jeszcze nieźle po nogach pociekło. Cóż za uczucie, kiedy kropla za kroplą, stróżka za stróżką po wydepilowanych nogach coś ścieka. Lubię to uczucie również podczas kąpieli kiedy spieniona mydlinami woda tak aksamitnie rozpływa się po skórze i równie przyjemnie spływa. Więc był problemik bo póki co nie mam jeszcze foliowych majtasów i... wycieki są potencjalnym problemem i jednocześnie źródłem podniecenia wpadką. Dostałem od Pani Martynny zgodę na przewinięcie się co i uczyniłem.

Przy mojej Pani nawet prozaiczne zapieluchowanie jest czymś. Po pierwsze jest zawsze pieluszka tetrowa i o dziwo ma to chyba również jakieś znaczenie higieniczne, większe niż mogłem sobie wywnioskować. No cóż doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie. Siusiam i robię kupę i nie ma tak, że mogę się przewinąć. Kupa w pielusze, trudno, cierpliwie czekam na zgodę. Łatwo nie jest, a jak przecieknie, aromat zostanie rozpoznany. Można próbować wesprzeć zestaw pieluchą Molicare z folią, zamiast majtasów foliowych, a najlepiej nimi samymi. Nie noszę wkładki bella mamma, która odpowiednio włożona zwiększała higienę tzw. przerośniętej mojej łechtaczki. Teraz jej nie mam, a więc kupa szaleje, przeciska się, wypełnia jak chce. Publicznie przysparza to doznań wartych dla mnie przeżycia.

Jest też ciemna strona, a mianowicie moja żona absolutnie nie toleruje moich zamiłowań i cały czas muszę konspirować, co znaczące obniża poziom zadowolenia bo żona, moja miłość, cały czas i niezmiennie to jednak... ach, nie umiem tego właściwie opisać. Z tym jest mi źle, ale... Zatem są takie noce jak te z piątku na sobotę i z soboty na niedziele kiedy trudno mi spać w pieluchach przy żonie. Wpadka wielce możliwa, o ile nie 100%, a więc mam ten weekend spać bez pieluch płacze ale jest i bardzo szczęśliwy warte tego. Natomiast Pani Martynna nie zwolniła mnie z noszenia bielizny i mam nosić koronkowe stringi zawstydzony Jutro kupię i...
_________________
GG: 67629989
  
bald
12.05.2013 00:47:49
poziom 4Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 228 #
Od: 2012-5-22
DZIEŃ 5.
Stringi, auć, uwierają mnie. Kupienie koronkowych stringów okazało się trudniejsze niż sobie wyobraziłem, i jak pamiętam jak kiedyś było. Kupiłem coś co można wstępnie uznać, chyba, za stringi, z elementem koronki, lecz muszę sprawdzić inne miejsca, tak miejsca, bo nie byłem tylko w jednym.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
_________________
GG: 67629989
  
bald
13.05.2013 22:42:22
poziom 4Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 228 #
Od: 2012-5-22
DZIEŃ 6.
Jakoś po prostu przeminął, w stringach, które wpijają się i uwierają, ale zawstydzony i kolejny dzień weekendowego zadania. Przerwa prewencyjna od pieluch by zminimalizować wpadkę w domu, ale za to wspomniane stringi i... 4 orgazmy dziennie z soczkami, które wylizywałem do sucha. Zgodnie z poleceniem i ustaleniami Pani.

DZIEŃ 7. Okres, mam okres i tampony. Mam obfity okres i duże tampony. 4 dni. Okres to jednak burza hormonów. Do tego orgazmy bez wytrysku, szczytowałam i to jak. Po takich zadaniach weekendowych i dzisiejszym chcę być zerżniętą i wypełnioną.

Jednak to wszystko trzeba połączyć z pracą, codziennymi obowiązkami, przemyśleniami, przekonaniami. Nie jest to łatwe. Wielokrotnie chciałem to wszystko od siebie odrzucić, ale kto w tym jest wie, że nie jest to takie proste. Jedni to kochają, inni akceptują, inni się w tym zatracają. Wybory, takie wybory, a nie inne. Każde z nas ma do tego prawo. Mnie to uwiera jak stringi, ale uwielbiam to jednocześnie. Potrafi mnie to wszystko zasysać jak lejek wody podczas spuszczania wody z wanny. Niestety kosztem innych rzeczy, też Rodziny... Zobaczymy jak będzie.
_________________
GG: 67629989
  
WirtualnaBDSM
14.05.2013 14:17:27
poziom 5Grupa: Użytkownik

Posty: 468 #
Od: 2012-3-28
widzę że ten fetysz jest ci bardzo bliski i świetnie wyszkoliła cię Pani Martynna
_________________
GG40662197 skype: wirtualna.bdsm, bdsm.poczta1@gmail.com

http://bdsm.najlepsze.net/?we=dominawiktor

kliknij na baner
  
bald
14.05.2013 15:56:09
poziom 4Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 228 #
Od: 2012-5-22
Szkoli dalej i jestem za to bardzo wdzięczny i zobowiazany wesoły Czuję, że jeszcze wiele przede mną.
_________________
GG: 67629989
  
bald
15.05.2013 07:30:43
poziom 4Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 228 #
Od: 2012-5-22


Ilość edycji wpisu: 1
DZIEŃ 8.
Okresu ciąg dalszy. Mały kryzysik w noszeniu pieluch pojawił się jak zwykle po 2 tygodniach od zapieluchowania 24/7. Pani Martynna mnie wspiera dobrym słowem jak i opiekunka taki dziwny Zamówiłem w końcu pierwsze foliowe majtki. Jedna para może nie wystarczyć. Dziś też by się przydały w związku z kupą i to jaką, taką która się maże, wciska wszędzie i aromatycznie rozwala. Nie była też mała.
Po powrocie do domu, późno ze względu na pewne spotkanie, popularnym ogarnięciu się, chwilowym przyśnięciu przy komputerze udałem się myć i przewinąć. Pani Martynna pozwoliła więc mogłem. Kiedy jednak zdjąłem bieżący zestaw pieluszkowy i tampon nie chciałem już ani pieluch ani tamponu. Jednak po chwili wewnętrznych przepychanek znów byłem zapieluchowany.
_________________
GG: 67629989
  
DominaKatarzyna
15.05.2013 08:22:19
poziom 3Grupa: Użytkownik

Posty: 146 #
Od: 2013-3-23
no taki kryzys zawsze z czasem przychodzi , ciekawa jestem jak długo wytrzymasz
_________________
GG: 46828251
Skype: Lady_Katrina_BDSM

klikać na baner !!!


tu też mnie znajdziesz

http://bdsm.najlepsze.net/?we=ladykate
  
bald
15.05.2013 09:00:05
poziom 4Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 228 #
Od: 2012-5-22
Zobaczymy Pani, zobaczymy wesoły

Poniżej najświeższe zdjęcia, w tym majteczki z weekendu.
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
_________________
GG: 67629989
  
maxx
15.05.2013 17:21:35
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 36 #
Od: 2013-4-22
ja pikolę ale masz kolego zaparcie to takiego fetyszu , ja to bym się bał ze mnie ktoś nakryje w takiej pieluszce
  
bald
15.05.2013 17:28:38
poziom 4Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 228 #
Od: 2012-5-22
Albo coś robić, albo nie robić oczko Pamiętaj, że pieluszkę znaleźć może ten kto jej szuka. Reszta nawet nie pomyśli o tym, że ją masz. Lata doświadczenia w tym zakresie.
_________________
GG: 67629989
  
bald
16.05.2013 00:19:56
poziom 4Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 228 #
Od: 2012-5-22
DZIEŃ 9.
Dzisiejszy dzień nie zapowiadał niczego zaskakującego, lecz będąc uległym Pani Martynny nie można takiej Pani nie docenić. Wykorzystała fakt mojego bycia na zakupach i kazała się natychmiast przewinąć. Faktem jest, że pieluchy były zmoczone i... Najpierw udałem się do samochodu po zestaw polowy. Znalezienie publicznego szaletu nie było łatwe ale się udało. Jednak kolejka mnie nieco zaskoczyła. Pani Martynna kazała mi błagać o przepuszczenie i powiedzieć, że "zesrałem się w gacie". Dobrze, że nie miałem już czym bo sam taki fakt wzbudzał w moim organiźmie chęć natychmiastowego wypróżnienia.

Takiego wstydu nigdy chyba nie doznałem, ale i podniecenia pan zielony Wypadająca na widok pielucha z zestawu polowego podczas wchodzenia do kabiny była tylko dopełnieniem całości.
_________________
GG: 67629989
  
bald
16.05.2013 22:57:07
poziom 4Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 228 #
Od: 2012-5-22
DZIEŃ 10.
Jak to czasem bywa, następuje zużycie materiału, a raczej w moim przypadku zmęczenie materiału i bynajmniej przez pieluszek większą ilość, lecz z powodów ogólnożyciowych. Pewna awantura, w której uczestniczyłem, niestety, dodatkowo przelała wały i ogólnie się posypało i to poważnie. No cóż, niby każdy ma prawo mieć czasem kiepski dzień, ale u mnie jak zwykle nigdy to nie jest tak, tylko się zbiera i... Do tego stopnia, że mam przerwę u mojej Pani do konkretnego dnia.

Depiluję się, bikini, nogi, pachy. Nie zawsze mogę codziennie się depilować i dziś drobne włoski na udach już wzeszły i jak mnie podrażniło podczas chodzenia i jeszcze w wyniku letnich warunków klimatycznych, małe krosteczki. Zatem, trzeba się codziennie depilować.

Czekam na najnowszy zakup, czyli majtki foliowe. Oczywiście zdjęcia zamieszczę niebawem.
_________________
GG: 67629989
  
bald
19.05.2013 14:46:56
poziom 4Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 228 #
Od: 2012-5-22


Ilość edycji wpisu: 1
DNI 11, 12, 13
Spokój kojący rany, cisza, choć nie tak jak miało być, a problemów doszło zamiast ubyć to jednak lekkie spowolnienie jest potrzebne, by na nowo wędrować dalej.

Nadal czekam na foliowe majtki, które są niezbędne. Oczekiwania na zgodę pani Martynny na przewinięcie się może się dłużyć, a w konsekwencji nawet najchłonniejszy zestaw pieluchy przepuści boczkami. Można niby taśmę przykleić, ale odklejanie i jej czyszczenie ze skóry nie jest najprzyjemniejsze. Czekam, mam nadzieję, że dotrze już w poniedziałek, najdalej we wtorek wesoły Oczywiście będą zdjęcia.

Niestety większość moich zdjęć jest z tego serwisu wykasowywana smutny
_________________
GG: 67629989

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 6>>>    strony: [1]23456

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » FETYSZ » PIELUSZKI

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


randki | własny sklep internetowy | ogłoszenia towarzyskie | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta

Najlepsze strony o BDSM KTO NAJLEPSZY W BDSM