HOME » ANONSE BDSM ULEGŁYCH PAŃ » ULEGŁA Z ŁODZI

0aA
20.12.2018 07:10:52

Od: 2017-2-16

Proszę Państwa tak sobie czytam wasze spory historyczne a właściwie to raczej przekomarzania. Moim zdaniem dotyczą one niuansów. A z drugiej strony przyszła mi taka refleksja, bo sam osobiście pamiętam czasy, które już dzisiaj są historią i uczą a właściwie jeszcze niedawno z tego co wiem uczono o tym w szkołach. Przyznaje, osobiście nie przeglądałem tych nowych podręczników, ale jeśli to prawda co mówią, to ktoś taki jak Lech Wałęsa w historii polski w ogóle nie istnieje. Wy też o nim nie słyszeliście?

Anthrax
20.12.2018 08:59:40

Lokalizacja: Katowice

Od: 2015-10-25
Tak sie niestety paskudnie składa dla obecnie rządzących, że nie mają w swoich szeregach praktycznie nikogo, kto by coś zdziałał w czasach komuny. Sam lider, trzecioligowy działacz, którego nawet ignorowała komuna nigdy nie internując i o którym mało kto słyszał, zbyt tchórzliwy, aby coś realnie robić, itd., a tu trzeba sie wspierać ideą S, więc generalny atak na wszystkich, ktorych zna świat, którzy ryzykowali, żeby stali się mniej ważnie, a przede wszystkim tworzenie nowej wizji historycznej.
Pamiętam, kiedy JK stał na jakimś wiecu w Stoczni w Gdańsku kilka lat temu i rzucił zdanie, które oburzyło wielu ludzi: my stoimy tu gdzie staliśmy, a oni tam gdzie stało ZOMO.
A mnie rozbawiło w tej wypowiedzi coś innego. Jacy k.... "my"??? Przecież JK wtedy tam nie było, bał się pojechać pan zielony

0aA
20.12.2018 11:29:50

Od: 2017-2-16
No z tych pierwszoplanowych, chociaż teraz schowany to tylko chyba Antoni i nikt mi więcej rzeczywiście do głowy nie przychodzi.

Przejdz do góry strony<<<Strona: 3 / 3    strony: 12[3]

<< Pierwsza     < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>