HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » ULEGŁY, PRAGNĄCY DOMINACJI I SUROWEGO WYCHOWANIA. WROCŁAW

Uległy, pragnący dominacji i surowego wychowania. Wrocław

lui23
12.02.2013 10:02:46

Od: 2013-2-11
Mam 23 lata i jestem z Wrocławia. Jeszcze nie tak dawno temu, za sprawą surowego wychowania, jakie było praktykowane w moim domu nie przyszłoby mi do głowy, że to, co zaraz napiszę, będzie mnie tak bardzo pociągało.

W czasach gimnazjum oraz liceum nie uzyskanie w szkole wymaganej na koniec roku średniej ocen kończyło się laniem na goły tyłek oraz surowymi zakazami trwającymi nieraz całe wakacje. Wymagana średnia była zwykle tak wyśrubowana, że mimo nieprzespanych nad książkami nocy brakowało mi kilku ocen, aby ją uzyskać. Wymuszona odgórnie nauka w wakacje i ferie materiału przewidzianego dla klasy następnej bywała nieraz intensywniejsza niż w roku szkolnym, moja wiedza nigdy jednak nie była zadowalająca...

Sałata i chudy biały ser na śniadanie, zakaz jedzenia po godzinie 18 oraz zmuszenie do biegania w jakimś obcisłym kostiumie po 10km w czasie 40 minut każdego dnia miały sprawić, że będę miał idealną sylwetkę. Zjedzenie zakazanych chipsów lub czekolady albo przyłapanie na jedzeniu czegokolwiek po wspomnianej godzinie kończyło się laniem oraz wielodniowym zakazem na wszystko.

Obowiązek noszenia pod spodniami grubych rajstop przez okrągły rok, nawet w największe upały, miał mi prawdopodobnie przypominać kto ustala zasady. Zaszywane nad kostkami taśmy krawieckie zapobiegały pozbyciu się ich przeze mnie, co było oczywiście czynem nielegalnym i również surowo karanym.
Zielona szkoła w 1 klasie liceum, na którą moja mama pojechała jako opiekun systematycznie kontrolując przy kolegach czy pod spodniami ma pewno mam na sobie rajtuzy na długo pozostaną w pamięci. Koledzy, przyzwyczajeni do faktu, że przez okrągły rok szkolny, przebierając się w szatni, rajstopy zamieniałem na obcisłe legginsy, w których musiałem ćwiczyć, nawet się nie śmiali. Jedyne, za co jestem wdzięczny, to że nie kazano mi wtedy nosić obcisłego body zapinanego w kroku, w którym z kolei musiałem spać aż do 19 roku życia.

Kontrola, czy o 22 leżę już w łóżku również była normą. Wyjątkiem były sytuacje gdy kazano mi się uczyć, wtedy czasem w ogólne nie mogłem spać, do póki nie zaliczyłem ustnej odpowiedzi u moich rodziców na ocenę bardzo dobrą. Atrakcje takie jak kino, gry komputerowe, filmy i seriale które nie niosły ze sobą treści edukacyjnej, 18-tki koleżanek i kolegów – nawet nie próbowałem pytać o pozwolenie gdyż z góry znałem odpowiedź.

Opisane wyżej wybiórcze sytuacje, choć trochę przesadzone, bo przekolorowane przez moje obecne fantazje, choć wtedy nie były przyjemne, teraz marzy mi się, aby trwały nadal. Cała ta historia urwała się bowiem 3-4 lata temu i wtedy uświadomiłem sobie jak bardzo pragnę, żeby jakaś osoba wprowadziła w moje życie choć część tego, czego doświadczałem.

Liczę na to, że na tym forum może znajdzie się osoba podzielająca moje fantazje i która ponownie uświadomi mi co oznaczają dyscyplina i surowe wychowanie, najlepiej w klimacie Femdom.
Pragnę poznać władczą kobietę, która swoje wygórowane ambicje lub frustracje przeleje na moją osobę. Marzy mi się relacja w której będę odgrywał rolę posłusznego chłopca, a moja Pani zaborczej, bardzo surowej i wymagającej matki lub opiekunki, często niesprawiedliwej w swych wygórowanych wymaganiach oraz karach i zakazach, które będę od Niej regularnie otrzymywał. W takim związku bardzo chciałbym być zmuszany do noszenia stroju, ustalonego przez moją Panią, a nawet pasa cnoty, które przez 24/7 przypominałyby mi, kto ustala zasady.
A może będzie to nauczycielka-perfekcjonistka, wiecznie nie zadowolona z wyników uzyskiwanych przez swoich uczniów, która idealną pracę ocenia na 3+ , bo 4 należy się tylko Jej, a 5 Panu Bogu. Nie ma większego szczęścia niż zostać uczniem takiej Kobiety. W zależności od zasad, jakie ustali mogę z pełnym zaangażowaniem uczyć się dowolnego materiału a następnie pisać sprawdziany, które Ona będzie układać, potem sprawdzać, a następnie surowo mnie karać za uzyskanie niezadowalającej oceny.
A może znajdzie się Pani, której sprawi przyjemność kontrolowanie mojej wagi i stosowanie na mnie drakońskich diet oraz wymuszanie intensywnych ćwiczeń fizycznych - ubrany w obcisłe legginsy będę je wykonywał tak długo, jak tylko rozkaże. Może być to też relacja z Panią w moim wieku, polegająca na stworzeniu normalnego, opartego na szacunku i zaufaniu związku, w który zostaną wprowadzone nasze wspólne fantazje.
Temat dominacji (zwłaszcza psychicznej) jednej osoby nad drugą jest dla mnie niezwykle fascynujący, jednocześnie zdaję sobie sprawę, że opisane fantazje są dość nietypowe dlatego będę niezmiernie szczęśliwy gdy znajdzie się ktoś, kto podzieli je chociaż w niewielkiej części.

lui23
12.02.2013 10:07:07

Od: 2013-2-11
Bardzo przepraszam, omyłkowo temat zamieściłem w nieodpowiednim dziale, jeśli jest taka możliwość proszę o przeniesienie go do działu "Przedstaw się- uległa/uległy". Wiem, że należy mi się za to kara.