HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » TAKISYNEK | TELEPSZEDNI

25.12.2013 11:56:39

Lokalizacja: śląsk

Od: 2013-12-14
Wwiercę Ci się w głowę. Nie dowiesz się kiedy i jak to się stało. Po prostu okaże się, że jest już za późno. To przyjemne. Wyciągam kobiecą szczerość i naturalność, owijam wokół palca i bawię się nią dla obopólnej przyjemności. Zdemaskuję Twoje wewnętrzne oszustwa, pomogę Ci odnaleźć co masz najważniejszego i nauczę jak pokonać demony. Umiem. Nie potrzebuję Cię. Chcę jednak dać Ci szansę abyś mogła przeżyć coś więcej niż ból i upokorzenie. Będzie boleć, będziesz się płaszczyć i błagać. Mam cięty język i twardą rękę. Będziesz. Ale to tylko efekt uboczny. Doskonale wiem co to szacunek i rozsądek. Brzydzę się kłamstwem i prostactwem. Znam swoją wartość. Nigdy nie przestanę się rozwijać i zawszę będę poszerzał swoje horyzonty. Możesz wtedy być przy mnie. Chyba, że jesteś pustakiem z wystrzelonym ego. To, że dajesz dupy sfrustrowanym głupkom, pozwalasz się ograniczać i oszukiwać wcale nie oznacza, że jesteś wartościowa. Wręcz przeciwnie. Mam nosa na idiotki. Ładna buźka i cycki nie zrobią z Ciebie pięknej kobiety. Jeśli czujesz, że mówię właśnie o Tobie, zapewne to prawda. Nie fatyguj się. Szkoda mojego czasu. Ważne co masz pod kopułą. Jeśli masz tam coś więcej niż szum banknotów, jeśli nie wierzysz głosikowi który mówi, że dziwkarstwo określa Twoją siłę możesz być moja. Nauczę Cię jak poruszać się w tym zwariowanym świecie. Daj sobie szansę, ja Ci taką dam na pewno.
www.telepszedni.pl

HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » TAKISYNEK | TELEPSZEDNI