HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » DOMINUJĄCY Z KRAKOWA ZAWITAŁ NA FORUM

Dominujący z Krakowa zawitał na forum

Operator
10.10.2015 14:49:23

Lokalizacja: Kraków

Od: 2015-10-10
Witam wszystkich!
Choć bardziej wolałbym: witam wszystkich dominujących i dziękuję za poświęconą uwagę... a ulegli mogą przestać klęczeć oczko

Obserwuję sobie to forum już od jakiegoś czasu, wydaje mi się porządne, toteż zawitałem i - mam nadzieję - zostanę na dłużej. Być może poznam interesujące osoby, w końcu temu forum służy. Być może poznam kogoś do realnej znajomości, mam tu też na myśli lokalnie aktywnych dominujących i dominy, przecież przyjaciół warto mieć.

No i oczywiście, mój, hmm, primary objective od jakiegoś już czasu: być może poznam uległą/ulegającą, z którą zbuduję jakąś relację. Jestem samotny zdecydowanie zbyt długo i z radością przygarnę jakąś pod swoje opiekuńcze acz wymagające skrzydła.

Prywatnie o mnie... lat 22, Kraków, student.
Doświadczenie w BDSM: ok. 3 lata aktywności praktycznej (czekam na komentarze o treści "OMFG LOL TO NIE MOŻLIWE, NIE MA TAK MŁODYCH MASTERÓW KTÓRZY DOTKNĘLI TEMATU!". Śmiejcie się. Spotkałem takie reakcje już kilka razy. Skłania mnie to do pewnej subsumpcji o treści: "You know nothing, people" oczko
Wygląd: średni wzrost, chudy, nie jestem atletą, ale uważam, że wyglądam nieźle.
Zainteresowania: Hah, BDSM na wieeelu płaszczyznach, od tego zacznijmy. BDSM jest dośćważną rzeczą w moim życiu, toteż nie tylko nią człowiek żyje. Polityka, zarządzanie - lubię o tym rozmawiać. Historia i wojskowość - moja pasja, tym bardziej lubię o tym rozmawiać. Książki i filmy - sporo czytam, również zdecydowanie lubię o tym rozmawiać.
Finalnie: lubię rozmawiać. Patrz punkty powyższe. Mieć dystans do świata, być obserwatorem... a kiedy trzeba, interweniować i sprowadzać bieg wydarzeń na właściwe tory ^^

Nie wiem co jeszcze mogę rzec. Pytajcie, a odpowiedź będzie wam udzielona.

AH! Ciekawostka! Jestem również pisarzem. Od niedawna zbieram się za jakieś bardzo krótkie, "testowe" erotyki. Jeśli niniejsze forum będzie mnie odpowiednio motywować bez wątpienia postaram się napisać coś, czego nie czyta się w tramwaju, bo ręka sama wędruje... Deus Vult!
"Submissive may have rough skin, but her heart is weak and to care for. Fuck her roughly, love her tenderly for love is what she craves for"...

kitty
19.10.2015 22:34:15

Od: 2014-12-8