HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » WITAM WAS SERDECZNIE

Ozymandias
28.03.2017 14:49:44

Od: 2017-3-28
Biłem się z myślami czy tego typu portal to dla mnie odpowiednie miejsce, ale raz kozie śmierć.
Cześć wszystkim. Witajcie. Czołem. Siemanko i inne mniej formalne frazesy.

Z tej strony 20-letni student mieszkający w Łodzi. Imiona obecnie chyba nie są potrzebne. Jedni powiedzą o mnie że inteligent, inni że nerd. W obu tych słowach jest ogromne ziarno prawdy. Przyglądając się samemu sobie pod kątem psychicznym, z czasem doszedłem do wniosku że moje dominujące tendencje i potrzeba organizowania świata wokół, ma też podłoże seksualne. A co za tym idzie, wypada wybadać ten grunt.
Przyznaję szczerze, moje doświadczenie jest naprawdę znikome. Mam zatem nadzieję że dowiem sie tutaj przynajmniej czegoś o sobie, o innych a może i poznam kogoś ciekawego. Gdyby dla kogoś wystarczyło to, by wzbudzić ciekawość, pytajcie śmiało.

HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » WITAM WAS SERDECZNIE