HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » GDZIE JESTEŚ MOJĄ SUCZKO?

Gdzie jesteś moją suczko?

Acin75
14.04.2017 01:32:47

Lokalizacja: Nad Renem

Od: 2015-11-17

Moja suczko!
Pan ciebie potrzebuje i szuka, wiec odezwij się.
Szukam uległej dziewczyny która ponownie wypełni moje życie radością i wyczaruje usmiech na moich ustach. Chce ciebie nie tylko jako sukę, chce ciebie też jako moją au-pair/nanny i pokojówka.
Moja żona będzie twoją panią i oczekuję że będziesz jej tak samo słuchać jak i mnie i że będziesz jej lojalną i grzeczną przyjaciólką. Twoim zadaniem będzie odciązyć twoją panią od prac domowych, by ona mogła zająć sie dziecmi i sztuką - a wieczorami będziesz naszą zabaweczką.
Oficjalnie bedziesz naszą nanny, i bedziesz miała pokoik dla ciebie i płace. Ale twoje ciało bedzie należec do mnie i ja będę decydował jak i kiedy ciebie użyje. Będziesz musiała brać udział w kursach niemieckiego a ja będę kontrolował twoje postepy. Będę z tobą uprawiał sport bo chcę by moja suczka była zgrabna i powodem zazdrości innych samców i samiczek.
Taki profil czynnosci pasuje najlepiej dla młodej dziewczyny która np. własnie skończyła szkołę i chce się wyrwać z domu by doznać czegoś nowego. Oferta też kieruję do młodej kobiety która chce zerwać z jej przeszłoscią i się oddać (i schować) pod skrzydłami Pana. Tak czy siak napisz, zapytaj się, bo ta oferta jest prawdziwa.
Jesli współżycie będzie nam się dobrze układalo, dostaniesz stałą obroże

I proszę dziewczyny... nie zciemniać...

Uwaga! Nazwa miasta nie zgadza się, bo system nie przyją OBERWESEL w Niemczech. Dlatego jako surogat wstawilem moje rodzime miasto. Moze Administrator bedzie w stanie to zmnienić.

----------------------
27.5.2017 niestety muszę ponownie otworzyć moją ofertę. Kandydatki niestety zrezygnowały z powodu własnych peripetii życiowych. Wiec jeśli piszecie proszę o szczere chęci przyjazdu. GG 57527736

marcepan
07.05.2017 14:05:38

Lokalizacja: Hamburg

Od: 2016-7-23
Paniom!

Acin75
07.05.2017 14:14:33

Lokalizacja: Nad Renem

Od: 2015-11-17

Oj! Dziękuję! Nie zauważyłem jakie mi autokorrekt za bzdury wpisał.

HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » GDZIE JESTEŚ MOJĄ SUCZKO?