HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » MONSTER

27.06.2017 21:29:05

Witam wszystkich.
Jestem 34 letnim Masterem. Dopiero zaczynam swoja przygodę z bdsm ale czuje ze to jest to czego mi brakowalo w życiu. Mam juz swoja ulegla i jestesmy juz po paru sesjach. Jednach nie chce zrobic jej krzywdy (zdrowie najważniejsze). Może macie kilka porad dla mnie? Z góry dziekuje i pozdrawiam

Anthrax
27.06.2017 22:47:22

Lokalizacja: Katowice

Od: 2015-10-25
Nie ma ogólnych reguł, bo to kwestia indywidualnych preferencji. Ale w takiej sytuacji sugerowałbym rozmowy z ulgłą po sesji.

27.06.2017 22:57:04

Od: 2017-6-26
Nie widze tego inaczej. Rozmowa z moją małą suczka po spotkaniy jest obowiązkowa. A jak jest u ciebie Anhtrax, oczywiscie jesli to nie tajemnica.

StanowczyOn
28.06.2017 12:40:32

Od: 2016-1-11

Witaj Monster. Sposobów na poznanie uległej jest zapewne tyle, ilu Dominujących. Rozmowa jest oczywiście podstawą, tak jak napisaliście, ale w rozmowie nie poznasz reakcji Jej ciała. Jako iż jesteś początkujący to proponowałbym, abyś w czasie sesji odebrał jej możliwość mowy (naturalnie ustalając inny rodzaj znaków, gdyby coś było nie tak) i wykonując różne czynności, jedną rękę pozostawił na jej ciele. Wszystko co zrobisz wywoła pewne reakcje jej ciała, jeśli się skupisz i odpowiednio w to wsłuchasz, dasz radę wyłowić pewne spięcia, drżenia itd. Kiedy nauczysz się z Niej "czytać", dalej pójdzie z górki wesoły. Oczywiście to nie jest łatwe, ale moim skromnym zdaniem mocno procentuje w przyszłości. Pozdrawiam wesoły

Anthrax
28.06.2017 15:30:07

Lokalizacja: Katowice

Od: 2015-10-25
Oczywiście tak, ale generalnie wszystko zależy od konkretnego przypadku. Tu niestety nie ma uniwersalnych reguł, które można zawsze zastosować. To trochę tak jak z normalnym seksem, nie istnieje jeden scenariusz, ktory się sprawdzi przy każdej dziewczynie. Wiem, że to mało pomogło, ale uniwersalnej odpowiedzi tu nie ma.

28.06.2017 18:57:18

Od: 2017-6-26
Dziekuje Panowie za rady. Na pewno cos z nich wykorzystam. Moja ulegla cechuje sie tym, ze bol nie robi na niej wiekszego wrazenia. Widze ze bardziej cierpi gdy czegos jej zabraniam. Poprostu ja to kreci. Wiem ze chodzi o obopolna przyjemnosc ale chce tez aby wiedziala ze jest nad nia ktos, kto ma nad nia kontrole. Nie "uzywam" jej 24/7 ale daje jej codziennie jakies zadanie a na potwierdzenie ma zrobic zdjecie lub nakrecic filmik i mi wyslac. Czy takie dzialania sa dobre?

Schadenfreude
29.06.2017 23:10:36

Od: 2017-1-1
zadania to klasyka i większośc par dobrze się nimi bawi....co do obserwacji reakcji to sugeruję byś znając jej reakcje w konkretnych sytuacjach powielił pewne schematy jakie stosujesz obserwując pracę tętnicy szyjnej i rytm oddechu...nauczysz się jaki oddech i rytm pracy tętnicy co oznacza. Wkraczając na ,,nieznane wody'' będziesz miał najprostszą ,,instrukcję obsługi'' swojej własności.
Szukam,przyuczę i poprowadzę.

30.06.2017 06:22:34

Od: 2017-6-26
Oddalbym duzo Panowie za wasze doswiadczenie. Cenne wskazówki, ktorych mi tutaj udzielacie na pewno zaowocują. Ale koniec teorii, dzis pora na praktyke.

HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » MONSTER