HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » SZUKAM SWOJĄ ULEGŁĄ DZIEWCZYNĘ DO STAŁEGO ZWIĄZKU

Szukam swoją uległą dziewczynę do stałego związku

WeakForHer
22.07.2018 02:14:54

Od: 2018-7-22
Witam. Ogłoszenie będzie dość długie, bo jest realne. Szukam dziewczynę spokojną, nieśmiałą i uległą do stałego związku. Jestem facetem, 22 lat mam i wygląda na to że zwykły związek A4 to nic dla mnie nie jest.

Polak-norwegiem jestem, i jak o norweg z natury jestem zimny i nie zbyt romantyczny. Za to potrafię być wrażliwy i kochający dla wybranych osób. Nie mogę powiedzieć ze jestem doświadczony w tą grę bo nigdy nie miałem okazje spełniać swoje fantazje, fetysze lub marzeń związane z uległą kobietą. Znaczy to też ze związek ze mną nie będzie 24/7 hard-fucking-core'm jak z panem Grey z 50 shades. Gra uległą/dominujący może trwać godzinę na tydzień, albo aż wiele godzin dziennie, zobaczymy co chcemy. Chce stworzyć piękny związek między mną a swoją dziewczyną/uległa, stworzyć nasz własny świat i go z balansować między fantazją a codziennym życiem.

Dziewczynę którą szukam to ma kobiece kształty, przy kości, zaokrąglona albo puszysta - tylko takie mnie interesują, żeby było wiadomo ze to dziewczyna a nie chłopak patrząc na ciało. Za to ma być ruchliwa, przyda się to do mojego aktywnego życia. Ma między 17 a 19 lat, ewentualnie do max 22 jeśli się okaże idealna na inne sposoby. Najchętniej 0 doświadczeń- nie lubię używane "rzeczy". Patrzy na mnie jak o jej chłopak, opiekunką, właściciel. Obojętnie jak tego związku sobie wyobraża to ją przyjmę do swojego domu i będę o nią dbał. Będzie czula się bezpiecznie. Spełni moje i (z czasem) swoje marzenia o które nikt inny się nie dowie. Im więcej się dowiemy o sobie to pozna moje potrzeby, fantazje, milutkie i złe strony, lub moje silne dłonie. Boi się mnie, ale w dobry sposób. Razem poduczymy się.

Jedyne co jest na 100% to jest ze musi być ambitna i oddana, bo musi do mojego kraju wyjechać, do Norwegii. Zapomni o nudnym życiu w szkole, o mizernej pracy czy z pseudo znajomymi. Zostawi wszystko co ma i wybierze mnie. Jak na nią spojrzę to dziewczyna poczuje strach mieszano z tym że jest warta. Mieszkam w Norwegii od zawsze, mam tu dom i prace - chociaż marzy mi się życie w Polsce ale to tylko czas pokaże kiedy to tak będzie. Nie ma co się obawiać o język, ja i tak wszystko będę załatwiał. Jej jedyną pracą będzie w domu, słyszałaś to?! Będziesz mój dom pilnowała przed wilkami w lesie, sprzątała i robiła tak aby twój właściciel był zadowolony jak wróci z pracy, obojętnie która to godzina. Dobrze wszystko zrób i dostaniesz premie - smyrania po pleckach, wypieszczone ciałko i parzący odcisk moich palców na pupie. Popsuj mi coś a Cie XXXXXXX XXXX XXXXX X XXXXXXXXX XXXXX. A może to własnie chcesz?! Sprawdź moją cierpliwość, zemszczę się na Tobie i od nowa możesz spróbować jeśli Ci nie wystarczyło. Z drugiej strony mogę tylko byc dbający i delikatny....

Zapamiętałaś to co powiedziałem? Wszystko jest do uzgodnienia między nami.

Inne informacje, Jeżeli się nudzę w domu to za zwyczaj wybieram się na rożne krótsze wycieczki, spacery, jazda samochodem, garaż też mam ciekawy więc tam też na cały dzień mogę zniknąć. Ograniczam trochę kontakt z ludźmi skoro jestem introwertykiem. Nienawidzę bezsensowne gadanie o niczym. Po ciężkim dniu wole wrócić do ciszy. Za to moich najbliższych nigdy nie odmowie.

Nie mam chorób żadnych, nie pale, zdarza się ze wypije coś ale to rzadko i mało. Dominujący ale nie jestem agresywny czy nerwowy. Oczekuje to samo od Ciebie, jedyne co obojętne jest to czy pijesz, jak tak to sama sobie kupujesz puszkę 0,5 Ltr. piwo za 40 koron/ 18 zl.

Nie oceniać mnie po gramatyce, jak już wiesz to nie jestem do końca polakiem. Uległa co
naprawdę chcę trochę dać za takiego związku i jest poważnie zainteresowana pisze Do mnie na mail forrenare@gmail.com Wszystkim odpowiem ale jeżeli po kilku wiadomościach zauważę niezainteresowanie zignoruje Cie. nikt mi czas nie marnuje.

Rozmowa to podstała w każdym związku. Nie idzie to nie.

Szybko, życie jest krótkie a ja taje..