HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » STUDENTKA. POSZUKUJĘ INFORMACJI I ZNAJOMOŚCI

Studentka. Poszukuję informacji i znajomości

zlakobieta
28.07.2019 23:41:09

Od: 2019-7-28
Witam was. Mam 22 lata, jestem studentką. Odkąd pamiętam interesuje mnie dominacja i sadyzm, jednak nie jestem doświadczona. Pragnę poznać osoby z tego kręgu i dowiedzieć się więcej, poznać doświadczenia innych. Chętnie porozmawiam z doświadczonymi Dominami, z uległymi, ale równie chętnie poznam wszystkich innych. Krótko mówiąc, szukam kolegów i koleżanek z kręgu bdsm, chcę od czegoś zacząć swoją okrutną przygodę. Uwielbiam widzieć ból i oddanie na twarzy mężczyzny, wielką przyjemność sprawia mi krzywdzenie i poniżanie, rozkazywanie, wykorzystywanie kogoś jako podnóżek czy szmata do butów. Lubię fetyszystów stóp i butów, z tym już miałam kontakt. Wiem jak pokazać komuś gdzie jego miejsce i z przyjemnością to zrobię, jeśli się lepiej poznamy. Chętnie przyjmę jakąś daninę, bo życie studenckie nie rozpieszcza. Powiedzcie, jak wy zaczęliście swoje przygody?

Anthrax
29.07.2019 15:50:00

Lokalizacja: Katowice

Od: 2015-10-25
Witaj,
Ja zacząłem od wykorzystywania swojego uroku i wdzięku wesoły

Arisa
29.07.2019 16:18:43

Od: 2019-3-16
Ja zaczęłam od własnych narodzin, a tak bardziej serio to od czytania i szukania informacji w internecie i pogadałem ze swoim chłopakiem, któremu się to spodobało i został moim Panem, choć ma jeszcze małą wiedzę. Uważam jednak, że najważniejsze jest zaufanie.

Arisa
29.07.2019 16:19:51

Od: 2019-3-16
Pogadałam *
Przepraszam, autokorekta niestety czasem robi mi psikusy. Jestem dziewczyną.

zlakobieta
29.07.2019 22:29:01

Od: 2019-7-28
Dziękuję wam za powitanie. Ech, niestety nikogo z moich znajomych nie kręci femdom, wręcz uważają że to obrzydliwe. Dlatego jestem tutaj.

Anthrax
29.07.2019 23:23:54

Lokalizacja: Katowice

Od: 2015-10-25
Tak generalnie, to tu jest właśnie przykład społeczniej hipokryzji. Podejście, że jedyne słuszne upodobania są moje, a każde inne to złe i wstrętne.
W ciemno Ci powiem, że wielu z nich uważa dokładnie odwrotnie, ale decyduje "co ludzie powiedzą".
To co mogę tylko radzić, to olej te pełne hipokryzji podejście. Masz jedno życie, bądź sobą.

blekitna
30.07.2019 00:38:36

Lokalizacja: Kraków

Od: 2017-12-5
Ja zaczęłam od spotkania nieodpowiedniego faceta, ale pewnie gdyby nie on tkwiłabym w nieświadomości własnych potrzeb (i to nie ze względu na "co ludzie powiedzą") Na szczęście znajomość była wirtualna, intensywna i krótka, a facet okazał się człowiekiem nieodpowiedzialnym i chimerycznym. Do tego tak dominującym, że przez ostatnie dwa lata dobija się regularnie przynajmniej raz w miesiącu do mnie kanałami, których nie dam rady przed nim zablokować i błaga o kontakt. Niestety swoją szansę stracił.

Nigdy nie rozumiałam potrzeby płacenia za sex czy spełnienie erotyczne. Ale jest popyt to jest podaż... Teraz jak sobie o tym myślę, to dochodzę do wniosku, że mógłby to być dla mnie element mocnego upokorzenia, gdyby mój M. postanowił płacić mi za sex.