HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » 19 LETNIA SUCZKA, KOCHA KLIMATY BDSM

19 letnia suczka, kocha klimaty BDSM

19 letnia studentka Warszawa, możliwy CYBER

SpragnionaSexu
09.02.2020 10:13:25

Od: 2019-9-29
Cześć, Mam 19 lat jestem z Warszawy.
Jestem tutaj nowa, więc mam dużo czasu. W celu weryfikacji klientów nie podaje numeru telefonu, miałam z tym związaną przykrą sytuacje. Szukam mężczyzn, którzy naprawdę chcą się spotkać a najlpepiej wejść w długą relację. Potrzebuje na studia, więc zgadzam się na wszystkie pozycje - Skorzystaj ze mnie póki możesz!

kontakt: http://www.lubimyflirtowac.pl/ - NICK: SPRAGNIONASEXU Na każdym portalu, jeżeli nie odpisuje napisz do mnie na innym.

Odpisze Ci jak najszybciej będę mogła. Tam podam Ci do mnie prywatny numer telefonu, przez, który się umówimy.

Możliwy dojazd do każdego miasta, Tylko musimy najpierw to ustalić 3