HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » PAN POSZUKUJE.

Pan poszukuje.

Kraków.

StarkersPlease
30.04.2020 21:05:31

Od: 2020-4-7
Serdecznie witam wszystkie Panie, bo to do nich skierowane jest to ogłoszenie.

Zacznę o kilku słów o mnie samym
Imię: Łukasz
Wiek: 23
Wzrost: 174cm
Miejscowość: York/Kraków

Już tłumaczę dlaczego podałem dwie miejscowości. Otóż moje życie niespodziewanie rozwinęło się zdala od domu i czas od września do maja spędzam w Wielkiej Brytanii studiując tamże, a wakacje zwykle w Polsce.

To raczej trochę mało, żeby zbudować sobie jakiś obraz mnie, więc proszę czytać dalej: jestem raczej introwertykiem kierującym swoje myśli ku wnętrzu. Mi przynajmniej taka osoba zawsze kojarzy się z informatykiem, nie wiem dlaczego, ale tutaj akurat jest to, powiedziałbym w połowie trafne. Bo rzeczywiście pracuję jako programista, lecz po pracy moje zainteresowania są absolutnie dalekie od siedzenia przy komputerze. Wolę małe imprezy niż duże. Wolę spacery we dwoje niż wyjście do klubu. Chętniej posłucham Kaczmarskiego niż Skrillexa i wybiorę herbatę zamiast kawy. Za alkoholem nie przepadam. Szklankę przechylę niezwykle okazyjnie i odświętnie.

Zainteresowań mam od groma, za czasów szkolnych spędzałem całe dnie czytając książki na różnorakie tematy. Czasem bywałem kujonem, który wszystko wiedział, czasem sobie olewałem i ledwo zaliczałem przedmiot woląc robić co innego. Absolutnie nie będę tutaj mówił wszystkiego o sobie bo nie starczyło by miejsca i nikt by nie przeczytał takiego wypracowania. Wystarczy, że powiem, że moje zainteresowania ciągną się od działalności w polityce, przez hodowlę egzotycznych zwierząt, kończąc na grach komputerowych. Resztę pozostawię komuś do odkrycia.
Oczywiście to wszystko nie znaczy, że nie umiem bądź nie lubię słuchać. W końcu całą wiedzę nabywamy poprzez słuchanie innych ludzi. Wręcz mam tendencję to kierowania uwagi w stronę kogoś niż siebie samego, często unikam rozmów o sobie.

Szukam kobiety do lat 30. Absolutnie uległej i oddanej. Ja chcę ją posiąść na własność. W łóżku ma być ona gotowa wykonywać bezwzględnie moje rozkazy i wyrażać szacunek. Pokornie znosić kary i sama podawać ręce do związania. Ma być ukierunkowana na swojego Pana, tylko w nim widzieć opiekuna i właściciela. Mentalność niewolnicy i służącej będzie bardzo pomocna w relacji ze mną. Kobiecie tej ma nie przeszkadzać ostry seks wraz z wyzwyskami i poniżaniem, głębokim gardłem i biciem, kneblowaniem, wiązaniem na różnorakie sposoby i znęcaniem się psychicznie i fizycznie. Bywam zaborczy i do bólu dominujący. Oczekuję wierności.

Nocami atmosfera pulsuje jak głośnik na koncercie, ale kiedy przyjdzie dzień to pragnąłbym razem wyjść na spacer za rękę, zjeść razem śniadanie, obejrzeć film w cieple swoich ciał czy spędzić wieczór w restauracji. Wcale nie wykluczam sesji 24/7, ale wolę zachować balans. I lepiej żeby lubiła brytyjskie kino. No ale jeśli nie to nie będzie za to kary ,)

Panie wybaczą litanię, mam ciężką rękę na klawiaturze. A i żeby miała poczucie humoru ,)

Można do mnie pisać na maila: starkers@interia.pl lub
Na GG: 70976354
Telefonu nie podam bo, ktoś wystawi ogłoszenie na OLX, że sprzedaje betoniarkę, z moim telefonem i znowu będą dzwonić.

HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » PAN POSZUKUJE.