HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » WITAM!

Witam!

Skandal89
15.01.2021 09:37:50

Od: 2011-2-15
Witam wszystkich użytkowników tego przybytku.

Jestem na forum od dość dawna, dość długo też tutaj nie zaglądałem, przyznaję, że forum wygląda tragicznie... Jeden wielki SPAM, jednak przeglądając forum zauważyłem, że jest tu kilka osób prawdziwych i ciekawych dlatego też postanowiłem się tutaj znów zahaczyć. Znów bo zaczynałem zdobywanie swojej wiedzy jeszcze za czasów portalu Szkoły BBSM im. Arystypa z Cyreny (ktoś był, pamięta?) Forum wyglądało zupełnie inaczej, był czat z ludźmi którzy dzielili się swoimi doświadczeniami i portal na którym było dużo rzetelnej wiedzy, piękne czasy które już nie wrócą.
Mimo wszystko spodobał mi się jeden post, przepraszam nie pamiętam kogo i jak dokładnie brzmiał, ale chodziło o to, że panuje tutaj taka "anarchia".
Liczę, że pod całą masą spamu, ogłoszeń w każdym możliwym dziale i tp znajdą się tu ciekawi ludzie do konwersacji i wymiany poglądów, doświadczeń i gadania o wszystkim i niczym.

Nie szukam tu nikogo, jedynie miejsca, mam uległą i nie szukam żadnych przygód, myślę, że też założy tutaj prędzej czy później swoje konto.

Pozdrawiam.

drake
15.01.2021 11:09:55

Lokalizacja: Kraków

Od: 2019-9-7
Witaj.Anarchia jest twórcza czasem...,)

HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » WITAM!