HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » LODZ ON SZUKA SUK/PAR NIMFO

01.09.2021 22:32:40

Lokalizacja: Lódż

Od: 2021-9-1
Witam 35 Lat 176 wzrostu 89 Kg Pan Niebiskie włosy krótkie. Hetero i wyłącznie=Szukam Suki/Kobiety Pani Wolnej czy wdowy zamężnej, nie ma znaczenia,Parki . Możecie być para uległa. Ja dominuje Ją i jestem jej Panem, a ona moja nieowolnica/ kajira. Również Podpada tu cuckold Ja bull. Jako wasz Pan Czy Jej roszczę se prawo do wypełniania jej moim nasieniem. Zdrowy bez Aidsa i kiły gotowy na creampie- To mój warunek Konieczny. Jej zaleta moze być cheć nawet zajscia w ciaże z Panem a on jako rogacz bierze cały balast na siebie, tyczy sie parek. Równiez w waszym domu jestem jej Panem.
Jak już napisałem Moim osobistym fetyszem jest worek na sperme (Mój) i tyczy sie to każdej suki/pani czy początkującej, bądź gotowością zastania jej. Dopuszczalne fetysze poza bdsm to orgie i gangbang. Lubie Kiedy Moja suka jest wykorzystywana tez przez innych facetów, patrzeć na to. Kiedy Juz wie ze co moze zrobic to zgodzic se tylko z tym="Lubisz to suko" i "kazdy" jest zadowolony. A Ona sie po tym czoła lub lezy tylko..
Z samego bdsm to bondage, spanking ostry seks i pissing stosuje. Czasami lekkie bicie do podkreslenia tematu.
Poszukuje Pan w wieku od 18 do 45 Lat Max z okolicy Łodzi na dyskretna znajomość / służbę.

Nie stosuje i nie interesuja mnie brudne fetysze czy krwiste typu.. scat czy Bicie do krwi, igły, okaleczanie, czy stosowanie swiec badz piercing itp. Panie z piercingiem z racji To moich preferencji skreślam.

Dopuszczam osoby wytatuowane ale czyms sensownym czy łądnym a nie czachami czy szatanem, Suka ma mi sie podobać.

Moge podac maila czy nawet gg osobie zainteresowanej. Kontakt telefoniczny po 1-2 spotkaniach dopiero z racji na oszustwa i podszywanie sie , wyłudzaczy i nie tylko oraz zrozumienia istoty dyskrecji całego przedsięwzięcia.
Poszukiwany typ suki to najlpiej Pani nimfomanki uległej suki zadowalać każdego kogo tez wskaze.. Ekshibicjonizm czy nietypowe miejsca czy nawet szmacenie wykonywanie rozkazów z tym sie wiaze szeroko.taki dziwny
preferuje osoby inteligentne mające wyczucie sytuacji tez lub gotowej na odpowiednia reakcje, poza tym ze suka powinna umieć czytać panu w w myślach to norma..Nie skreslem osób ułomnych* was zawsze można wyszkolić do zadania. Jak Nie kijem To marchewką.
Stanowczy i wyrozumiały Pan pan zielony (preferuje 18-26 lat najlepiej do 45 To max).

Anthrax
02.09.2021 20:07:59

Lokalizacja: Katowice

Od: 2015-10-25
Nie ukrywam, że z lekkim osłupieniem/rozbawieniem czytałem te płody literackie zdziwiony
Nie czepiam się ortografii i gramatyki, choć proponowałbym jednak zwracać na to więcej uwagi. Dużo więcej.
Ale błędy pisowni zdecydowanie przykryła forma i dość oryginalne frazy.

Stwierdzenia:
-"roszczę se prawo"
-"bicie do podkreslenia tematu"
-itp.

zostały zwieńczone odkrywczą sentencją:
"preferuje osoby inteligentne"

Inteligentne? Po takim tekście? Serio? taki dziwny

02.09.2021 23:03:35

Od: 2010-9-18
Jest galancie, ale bez kryterium ułomności się nie obędzie.

cbt100
03.09.2021 22:27:12

Lokalizacja: Kraków

Od: 2013-4-30
@anthrax - On poszukuje inteligentnych, by się podciągnąć ... i dobrze !

Anthrax
03.09.2021 23:02:24

Lokalizacja: Katowice

Od: 2015-10-25
Hehe no tak, to ma sens bardzo szczęśliwy

04.09.2021 11:54:34

Od: 2010-9-18

Brzmi barwnie, trochę wrestlingu do tego by się przydało. Na forach bdsmowych od czasu do czasu pojawiają się te ogłoszenia z pogranicza swingu, bo te cuckoldowe nie mają się tak dobrze. Widocznie wszystko się rozchodzi, nie ma spoiwa a wystarczyłoby ten koncept rozwijać, np. wprowadzić elementy sztuk walk.

OnDomMlodszeiGBLodz
04.09.2021 16:11:45

Lokalizacja: Lódż

Od: 2021-9-1
Mam kogoś chętnego :] ??

04.09.2021 19:32:20

Od: 2010-9-18
W większości przypadków ułomność tzw. uległości-wypaczone określenie, sprawia, że bez kija i marchewki trudno o jakiekolwiek reakcje poza niszowymi zachowaniami, że coś chcą. Niektórzy są tak sfiksowani na tresurze i spazmatycznie uzależnieni od praktyk, że nie potrafią myśleć holistycznie, a co tu dopiero dystans do siebie i otwartość do ludzi.

HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » LODZ ON SZUKA SUK/PAR NIMFO