HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » POSZUKUJE ULEGŁEJ, MŁODEJ -POŁUDNIOWY WSCHÓD POW. LESKI SANOCKI BIESZCZADZKI

Poszukuje uległej, młodej -Południowy wschód pow. LESKI SANOCKI BIESZCZADZKI

cocosajkosajan
12.09.2021 13:14:23

Od: 2021-6-16
Poszukuje młodej (18-25 choć to nie warunek) dziewczyny do dominacji fizycznej i psychicznej.
Jeżeli nie masz w tej kwestii doświadczenia to nic nie szkodzi. Z mojej strony pełną dyskrecję - jeżeli jesteś w związku nie robi mi to różnicy. Mogę zdominować Cię przy Twoim facecie lub w tajemnicy przed nim.
Oczekuje pełnego posłuszeństwa w kwestii ubioru i preferencji seksualnych.
Lubię plenery i miejsca publiczne, jestem mobilny.
O mnie:
33 lata 180 cm 80 kg

Twój wygląd nie jest najważniejszy. Jeżeli masz zbędne kilogramy lub jesteś totalnie chuda nie ma to dla mnie większego znaczenia. Ważne jest to, że pragniesz być zdominowana przez prawdziwego faceta i oddasz się posłusznie w 100%.Wszelkie fetysze to kwestia dyskusji i uzgodnienia.
Nie sponsoruje. Jeżeli lubisz mocne emocje, a jednocześnie oczekujesz poczucia bezpieczeństwa i zaufania napisz.
Z uwagi na tryb życia -dużo pracuje - szukam tylko jednej dziewczyny do regularnych spotkań 1-2 W tygodniu czasem raz na 2-3 tygodnie.
Jeżeli czujesz, że to ogłoszenie dotyczy właśnie Ciebie napisz do post w tym temacie i podaj maila do siebie.