HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » MŁODY, DOŚWIADCZONY, DOMINUJĄCY MĘŻCZYZNA

Młody, doświadczony, dominujący mężczyzna

27.04.2022 14:43:50

Witam wszystkich serdecznie

Mam na imię Michał i mam 27 lat. Jestem dominującym mężczyzną z 4 letnim realnym doświadczeniem. To tej pory posiadałem dwie uległe. Jestem na tym forum ponieważ z moją ostatnią uległą/dziewczyną rozstałem się z powodu jej wyjazdu za granicę.

Szukam tutaj kobiety uleglej lub switch. Uważam, że najważniejsze jest dopasowanie, zaufanie i zrozumienie swojej psychiki i potrzeb, dlatego tak ważna jest rozmowa wstępna.

Pierwszy raz poszukuję uległej w internecie, do tej pory kobiety z którymi byłem w związku potrafiłem odpowiedniu ułożyć, żeby stały się niewolnicami. Dlatego też nie wiem "z czym to się je". Bardzo chętnie porozmawiam z kimś o tym. Jak to robić, na co uważać itp
Michał

PS. Bardzo lubię pisać opowiadania w stylu BDSM, jednak nie szukam "cyberka"

27.04.2022 17:23:58

Od: 2010-9-18
Potrafiłeś ułożyć, by stały się niewolnicami...może ten wątek rozwiniesz nieco?

27.04.2022 21:05:12

Z przyjemnością rozwinę wesoły
Kobiety z którymi byłem nigdy nie miały ciągotek do relacji typu BDSM. Były to kobiety "klasyczne". Oczywiście lubiły klapsy, ciągnięcie za włosy, przyciśnięcie do ściany itp.
Jednak jak wszyscy wiedzą BDSM to nie jest poprostu ostry sex i tyle. To jest sposób myślenia, potrzeba bycia uległym, chęć oddania się swojemu partnerowi i pełnia zaufania.
Ja odkąd przestałem być prawiczkiem wiedziałem, że to mnie jara, ze to sprawia mi prawdziwą satysfakcję seksualną. Będąc juz w poważnych związkach dążyłem do tego, żeby sex sprawiał obojgu prawdziwą przyjemność, ale byłem też w pełni szczery i mówiłem im co mnie naprawdę podnieca. I powoli krok po kroku zacząłem wprowadzać kolejne elementy do wspólnego życia erotycznego, aż wreszcie również one stwierdziły, że im to się podoba i zostały prawdziwymi niewolnicami.

27.04.2022 21:44:17

Od: 2010-9-18

Czyli zrobiłeś im pranie mózgów? Uznajesz to za etyczne? Czy one miały alternatywę poznania siebie samych w tym formowaniu psychiki i warunkowaniu ich potrzeb przez wprowadzane elementy? Kobieta switch, ma na tyle doświadczenia, by nie pozwolić sobie na wpływanie na siebie, więc zapewne zatrzymasz się na uległej, lub raz na zawsze zmienisz swój profil.

27.04.2022 21:53:03

Od: 2022-4-27
Twoje stwierdzenie jest z góry fałszywe, ponieważ musisz rozróżnić pranie mózgu od normalnego próbowania nowych rzeczy w łóżku które się jeden osobie podobają a druga osoba która robi to pierwszy raz i też zaczyna ją to podniecać. Ja nigdy nie zmuszałem do czegoś kobiety,wszytsko było wcześniej omówione i była jej pełna zgoda. Do tego to nie były dziewice, miały wcześniej partnerów a ze mną również uprawiały sex klasyczny, a rozwój relacji w łóżku jest całkowicie normalne, a nasze poprsoru szły w tym kierunku. Wiec nazwanie tego praniem mózgu jest złe.

27.04.2022 23:28:37

Od: 2010-9-18

Niczego nie stwiedzam, pytam, jak to oceniasz i czy uznajesz, za etyczne. Jeśli chodzi o dobrowolność, tego tematu nie poruszyłam, zakładając, iż jednostkom łatwo podlegającym formatowaniu z jeszcze większą jasnością przychodzi wyrażanie zgody, zwłaszcza entuzjazmu.
Kobiety z którymi byłeś, jak wspominasz, nie miały nigdy ciągotek do BDSM, nie wątpię w to, mam jednak wątpliwości, na ile klimat, to dobre miejsce na poszukiwania doświadczeń łóżkowych.

28.04.2022 08:18:45

Od: 2022-4-27
Uznaję za etyczne próbowanie nowych rzeczy w łóżku za obopólną zgodą. Jeśli relacja "łóżkowa" idzie w tym kierunku, i dwojgu ludzi zaczyna się to podobać, sprawiać przyjemność, to dlateczego nie próbować tego rozwijać o kolejne elementy. Nie powiedziałbym, że to były jednostki łatwo poddające się formatowaniu.
Jak już mówiłem moje podejście jest takie, jeśli dwie strony wyrażają zgodę i naprawdę im się to podoba to nie widzę w tym nic nieetycznego

28.04.2022 17:05:33

Od: 2010-9-18

Zgoda, negocjacje to zdecydowanie za mało, nawet jeśli ma się przed sobą jednostki zaawansowane. Jeśli w trakcie praktyk, nie tych z kategorii łóżkowych zabaw kokieteryjnych, tylko strikte klimatycznych, nastąpi zafałszowanie obrazu rzeczywistosci, może się to źle skończyć. Jest wiele przypadków nieszczęsnych, np. pewien uległy był umówiony z dominą w Austrii na kontrolę oddechu, oczywiście to ona stała się ofiarą losu, gdy on zmarł w trakcie realizacji swojej fantazji. Pomijam już fakt, że nie o przyjemność chodzi, ani satysfakcję erotyczną w bdsm. Stąd moje uwagi są i akcent na odpowiedzialność w działaniu i rozeznanie w ludziach, ale też umiar. Zresztą uległe znają swoje miejsce w stosunku do Pana, nie wymaga to targowania się o rodzaj bodźców, jak o zabawki, bo postawa sama mówi za siebie.

28.04.2022 18:45:57

Od: 2022-4-27
Dlatego też nie uznaję spotkań "na raz". Najważniejsze jest dla mnie poznanie się. Dopiero w momencie gdy obie strony uznają, że obdarzyły się wystarczającym zaufaniem można przejść do zabaw typowo tematycznych. A odpowiedzialność to powinna być moim zdaniem najwazniejsza cecha nie tylko Pana, ale również każdego mężczyzny. W związku z tym o to, że jestem odpowiedzialny nie musisz się martwić jęzor

28.04.2022 19:51:22

Od: 2010-9-18
Zaufanie to subiektywne odczucie jest, na bazie własnego obrazu stworzone. Wbrew powszechnym opowiastkom zaufanie nie jest kluczowym spoiwem międzyludzkim. Liczy się szacunek i bilans czynów.
Dlatego spotkanie „na raz“ ma sens, jeśli obowiązują zasady, a nie emocjonalne podchody, jakieś amatorskie poszukiwania i eksperymenty bez granic.

28.04.2022 20:29:48

Od: 2022-4-27
Widać mamy inne podejście do tego tematu. Nie znajdziemy konsensusu

28.04.2022 21:36:30

Od: 2010-9-18

Konsensus konsensusem, tymczasem głupia kobieta bardziej zaszkodzi, niż najmądrzejszy wróg.

28.04.2022 23:06:58

Akurat tutaj się zgadzam w 100%. Dlatego, też głupiej nie szukam wesoły