HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » SZUKANY KUNDEL DO DOMINACJI PSYCHICZNEJ I FINANSOWEJ

Szukany kundel do dominacji psychicznej i finansowej

Pani_Michalina
31.05.2022 19:13:20

Od: 2022-5-31
Witam!

Jestem kobietą mocno stąpającą po ziemi. Naturę dominującą posiadam chyba niemalże od dziecka, zarówno w życiu codziennym, jak i w sferze osobistej.

Wychodzę z założenia, że osoba uległa powinna sobie zasłużyć na wszelkie 'dobra' od Pani. Mam tu na myśli fakt, że preferuję dominację wirtualną, a jeśli podczas niej uległy sprawdzi się to wówczas może (lecz nie musi) dostąpić zaszczytu służby realnej.
Nie podoba się? Szukaj dalej tego, co chcesz - ja zdania w tej kwestii nie zmienię! Dominacja odbywa się cały dzień/noc.

Kilka istotnych kwestii:
- Cenię sobie poprawne wypowiadanie się/pisanie przez drugą osobę, więc przemyśl dobrze to, co chcesz napisać. Napomknę tu od razu, że nie przejdzie pisanie do mnie na "ty".
- Rozpisujesz mi eseje, co chciałbyś? Doprawdy urocze! Ale podczas sesji realizuję to, co ja chcę, to na co mam akurat kaprys. A co za tym idzie, dominacja jest spontaniczna - nie ma tu miejsca na żadne scenariusze!
- Nie kolekcjonuję waszych kontaktów niczym dzieci pokemonów, więc nie zasypujcie mnie nimi!
- Nie wchodzi w grę żaden związek z uległym!
- Wrocław / Kraków / Wakacyjnie Gdańsk

mk9918
31.05.2022 20:25:42

Od: 2022-5-31
Dzień dobry, jak można zgłosić się do Pani na służbę?

kruszyna
31.05.2022 21:03:03
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Od: 2010-9-18
Pani Michalina, coś o granicach i limitach własnych?

mafranko
31.05.2022 22:24:57