HOME » PRZEDSTAW SIĘ - DOMINUJĄCA/DOMINUJACY » CIEKAWYCH LUDZI Z OBYDWU STRON ZAPRASZAM

Ciekawych Ludzi z Obydwu Stron Zapraszam

zapraszam ciekawe osoby z obydwu stron nienazwaneg

Okrropny
13.09.2010 01:59:57

Lokalizacja: małopolska

Od: 2010-9-13
Zapraszam ciekawe osoby chcące się wymienić własnymi doświadczeniami,spostrzeżeniami na temat bdsm,dominacji, jej aspektów psychicznych...itd.

Ps. do napisania skłoniła mnie wymina zdań Wiernej z kimś z Warszawy o odległości , z moich doświadczeń ważniejsza od fizyczniej jest "odległość" psychiczna,kobieta gdy się Jej pokaże ,że warto, pokona każdą odległość,przeszkodę.

wierna
13.09.2010 07:40:45

Lokalizacja: Kraków

Od: 2010-9-10
Okropny witam. tu się z Tobą nie zgodzę odległość stanowi dużą przeszkodę,niestety aspekty finansowe są czasem nie do pokonania kto nie jest mobilny i jest zdany na państwową formę komunikacji publicznej. Co automatycznie niszczy powoli a skutecznie taki rodzaj kontaktów. Też mówię z doświadczenia, poza tym ile razy w miesiącu można pokonać drogę z północy kraju na południowy kraniec.Ja chciałabym żeby mój Pan miał częstszy kontakt ze mną54 w miesiącu niż raz na miesiąc lub dwa miesiące.Oczywiście wierzę że dla niektórych to żaden problem, i zazdroszczę im.Pozdrawiam.
wierna

Okrropny
13.09.2010 08:32:05

Lokalizacja: małopolska

Od: 2010-9-13
Moja wypowiedź ,nie jest,nie była skierowana przeciwko komuś....jest,była raczej zaproszeniem do dyskusji. Wszystko między dwojgiem ludzi zależy od możliwości,potrzeb,ograniczeń, a każdy je ma.Tobie Wierna życzę spotkania na swojej drodze osoby która w jak największym stopniu spełni Twoją wizję takiej relacji,choć wtedy będzie to też i Jego.Ciekawe czy i jak zmieni się też wtedy Twoje podejście bo taka relacja polega również na zmianie...Pozdrawiam

PaniMartynna
16.09.2010 16:55:07

Od: 2010-2-7
Okropny zdecydowanie masz rację że wymiar odległości psychicznej jest zdecydowanie ważniejszy, to ona tworzy bariery nieraz nie do pokonania jak na przykład odległość km, kiedy się ją przełamie i zdecyduje się na chęć wyraźnej bliskości te bariery zanikają , a wtedy decydujemy się na zmiany które kiedyś wydawały się mam nie wykonalne.
Wierna wydaje mi się że jak znajdziesz swojego Pana na pewno pokonasz te bariery , a z czasem km przestaną być problemem i staniesz się gotowa na radykalne zmiany czego ci życzę
kontakt do mnie
gg10054926

april