HOME » PRZEDSTAW SIĘ - ULEGŁA/ULEGŁY » CHCIAŁBYM BYĆ SISSY(GLIWICE)

Chciałbym być sissy(Gliwice)

on_sissy
04.12.2016 15:20:08

Od: 2016-12-4

Hejka wszystkim wesoły jestem Rafał mam 23 lata i jestem z Gliwic,lubie czasem się przebierac w damskie ciuszki,lubię to wesoły
chciałbym poznać kogoś kto by mi pomógł stać sie taka sissy wesoły pozdriawiam wesoły

moje gg: 9929642

gosia
05.12.2016 08:49:27

Od: 2015-9-9
Ja mam to szczęście, że znalazła się Pani, która zrobiła ze mnie sissy maid. Służę wiernie mojej Pani przeszło dwa lata w satynowej sukience i fartuszku i wcale nie tęsknię do mojego męskiego wcielenia. Ale stając się sissy, musisz wiedzieć, że jesteś wyłączną własnością Pani, która może z Tobą zrobić co zechce. Nie masz żadnych praw, a mnóstwo obowiązków i upokorzeń, ale warto być uległą sissy, polecam !!

gosia
14.12.2016 07:27:36

Od: 2015-9-9
Bardzo szkoda, że nie jesteś z okolic Warszawy, bo moja Pani zgodziła by się Ciebie przyjąć jako sissy na przychodne na 2-3 dni w tygodniu. Oczywiście pełna feminizacja - damska bielizna, satynowa sukienka i fartuszek, peruczka, szpilki i całkowita depilacja ciała. Musiałbyś być przygotowany na takie "atrakcje" jak noszenie knebelka i obroży ze smyczą oraz częste chłosty, bo moja Pani bardzo lubi bić swoje sissy (wiem coś o tym).

Negatywcd
18.01.2017 03:44:12

Od: 2017-1-18
ZAPRASZAM do mnie od jutra czynna sluzba będę twoja trans domina. Oczywiście najpierw zakupki a puzniej dluga nieustanna sluzba.

HOME » PRZEDSTAW SIĘ - ULEGŁA/ULEGŁY » CHCIAŁBYM BYĆ SISSY(GLIWICE)