HOME » PRZEDSTAW SIĘ - ULEGŁA/ULEGŁY » ULEGŁY SZUKA OSTREJ PANI DOMINY REAL LUB WIRTUAL GDAŃSK

Uległy szuka ostrej Pani dominy real lub wirtual Gdańsk

Tofenode
29.12.2019 06:29:02

Od: 2019-12-29
Witam, jestem uległym 24 latkiem, który szuka dominy, która zostanie jego Panią. Szukam Pani do tresury realnej, ale może być też i wirtualna. Jestem zainteresowany każdym rodzajem tresury, jednak najbardziej interesują mnie tortury. Jestem otwarty na wszystkie propozycje. Każdy rozkaz mojej Pani będzie wykonany. Zgadzam się na wszystko (poza pozbawieniem mnie penisa). Jeżeli moja Pani będzie chciała zaprosić koleżanki i razem z nimi otwarcie się ze mnie nabijać, to proszę bardzo. Chce Pani skopać mi jaja? Nie ma problemu. Chce Pani nasikać mi do buzi lub na mnie? Oczywiście. Chce Pani zrobić sobie ze mnie stolik pod Pani piękne nogi lub siedzieć na mnie? Już Pani służę. Chce Pani bym wylizał Pani dupę świeżo po sraniu? Z chęcią. Chce Pani poszerzyć moją ciasną dupę i wsadzić mi na siłę szczotkę do kibla bez nawilżenia? Już się wypinam. Dopiero zaczynam moje przygody z tresurą, dominacją i bdsm, ale od zawsze mi się to podobało i jestem gotów na wszystko. Chciałbym aby zrobiła Pani ze mnie swojego sługę, który będzie na każde Pani zawołanie. Aby wyśmiewała i upokarzała mnie Pani jak tylko się da, (mam małego penisa co może Pani w tym pomóc). Oraz by wymyślała Pani na mnie najostrzejsze tortury na jakie Pani tylko wpadnie. Co do niewolnictwa to zrobię dla Pani wszystko co Pani rozkaże, w upokarzaniu polecam wyśmiewanie się z mojego małego (może być w śród zaproszonych przez Panią koleżanek, które też będą się z niego wyśmiewały, pissing czy siadanie mi na twarzy i kazanie lizać odbyt), a co do tortur to im boleśniej tym lepiej, najbardziej polecam tortury jąder, penisa, i dupy/odbytu (bicie, zgniatanie, wkładanie ogromnych rzeczy w mój ciasny odbyt bez jakiegokolwiek nawilżenia, czy w cewkę). Oczywiście proszę aby Pani stosowała na mnie wszystkie tortury jakie tylko przyjdą Pani do głowy. Mogę być Pani króliczkiem doświadczalnym do spełniania Pani fantazji czy różnych pomysłów na gnębienie fizyczne i psychiczne. Może Pani być moją dominą w realnych tresurach jak i tylko wirtualnych. Może to trwać Parę spotkań a może być Pani moją dominą na stałe. Mail igor105@vp.pl tel. 690315025. Szczegóły możemy ustalić przez tel bądź maila, jednak proszę Panią jeżeli chce się Pani dogadać telefonicznie, to proszę najpierw wysłać mi smsa (ponieważ nie odbieram od nieznanych numerów). Ja i moje całe ciało jesteśmy do Pani dyspozycji i może Pani z nim zrobić co zechce, zgadzam się na wszystko, ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

BRUNOSCHULZ
20.06.2020 03:25:04

Od: 2020-6-20
Trochę oszałamiające są te twoje wpisy na tym forum...
Kiedyś byłem na wspólnej sesji z dwoma Paniami z Wybrzeża i ich obiektem sadystycznych zabaw. Spotkanie klimatyczne w prywatnym domu. Podobne klimaty jeśli chodzi o gwałty strap-onem unieruchomionego 'psa' wielogodzinne CBT + siku, kupa do gardła itd, itp. Może nie był to "Hostel" Tarantino, ale mi od samego oglądania stołów z akcesoriami jajca się schowały pod wątrobę. Smaczku dodaje to, że te damy były związane z medycyną, więcej nie mogę napisać, bo i po co. (Stąd pewnie te narzędzia). Kiedyś widziałem w sieci profil jednej z nich, ale za cholerę nie pamiętam Nicku. To było na fetysz.pl, a teraz tam już wisi tylko sklepik.