HOME » NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA » JAK ZNALEŹĆ W NIM MASTERA?

Jak znaleźć w nim mastera?

charlotte
16.11.2013 22:20:20

Od: 2013-11-16
Witam,
mam następujący problem. Od półtora roku jestem w szczęśliwym związku z pewnym mężczyzną. Wszystko układa się nam naprawdę cudownie poza jedną kwestią - łóżka. Od kiedy tylko pamiętam wszystkie moje relacje łóżkowe miały zabarwienie bdsm w mniejszym lub większym stopniu. Warto wspomnieć, że jestem uległą osobą. Mężczyźni klepali mnie po pośladkach, uderzali po twarzy albo w grę wchodził naprawdę ostry seks. Z moim obecnym partnerem uprawiamy klasyczny seks. Nie mniej jednak jeden z moich partnerów nauczył mnie zaawansowanego bdsm. Mieliśmy naprawdę pełne przygód przygody które jak mniemam zawdzięczamy głównie jego rozbudowanej wyobraźni. Wosk, wiązania, przemoc... Robiliśmy naprawdę wiele rzeczy w różnych sceneriach. Czasem ja tez miałam dominujący nastrój i wtedy zamienialiśmy się rolami. Nie mniej jednak między nami był zawsze tylko i wyłącznie seks, żadnych uczuć. Teraz trafiłam na kogoś kogo kocham z wzajemnością i planujemy wspólną przyszłość. Czasem on pociągnie mnie za włosy, ale nic ponad to. Kilkakrotnie rozmawiałam z nim na temat tego, czego brakuje mi w naszym łóżkowym pożyciu a w odpowiedzi usłyszałam, że i jego to kręci nie mniej jednak mam wrażenie, że nie bardzo wie jak się do tego zabrać i od czego zacząć. Lubię być uległą i zniewoloną suką. Lubię poniżenie psychiczne i rozsądny ból fizyczny. Lubię się bawić. Szukałam w sieci filmów bdsm, którymi mój partner mógłby się zasugerować lub opowiadań które dały by mu inspiracje - nie mniej jednak ciężko o takie realne i możliwe do zrealizowania. Czy ktoś z Was ma może jakiś pomysł jak naprowadzić go na prawidłowe tory i poinstruować, wyszkolić na mastera?

Lubelak76
17.11.2013 12:15:01

Lokalizacja: Lublin

Od: 2011-1-17
Tego się nie da nauczyć on to ma , albo co bardziej prawdopodobne nie ma

Hervira
06.03.2014 01:42:55

Od: 2014-2-27
Zgadzam się z poprzednikiem-pierwiastek dominacji albo się ma albo nie.Ciągnięcie za włosy,klaps w pośladek to zdecydowanie za mało żeby go uznac za mastera.
jeśli chodzi o portale z wiedzą to polecam sadomasoclub.pl lub dikof.webd.pl
A wszystkim podaję link do największego klubu bdsm w Europie-oczywiście w Amsterdamie wesoły

Milica
13.04.2014 19:44:57

Od: 2014-1-19
Waniliowy partner może nawet zacząć pogardzać swoją partnerką jak odkryje czego ona pragnie... Tylko prawdziwie dominujący mężczyzna będzie czerpał satysfakcję z uległości kobiety, jej zniewolenia i oddania.

To, co podnieca Domina odstręcza kogoś spoza klimatów.
Moim zdaniem nie warto się poświęcać, bo to się nie może udać. Chyba że taka bdsmowa partnerka poszuka zaspokojenia poza waniliowym związkiem, ale to raczej cecha dominujących mężczyzn, że umieją oni oddzielać seks od uczucia; kobiety, szczególnie te uległe, zazwyczaj tego nie potrafią. Oddają się całe - duszą i ciałem.
Być wszystkim i niczym...

HOME » NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA » JAK ZNALEŹĆ W NIM MASTERA?