HOME » NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA » PAS CNOTY - TROCHĘ MAŁY

10.03.2019 17:34:37

Od: 2019-3-10
Witam,
jestem uległy i wraz z moją Panią uznaliśmy że chcemy zamknąć mojego Penisa w klatce. Okazało się że średnica jest trochę zbyt mała żeby to zrobić (34 mm).
Średnica obręczy też nie jest zbyt duża i nawet ta największa jest trochę ciasna (50mm).
Czy ktoś miał podobny problem i jest w stanie poradzić czy robimy coś źle czy po prostu jest za mały rozmiar pasa cnoty?
Na stronach internetowych odnalezlismy jedynie informacje o uniwersalnych pasach z kilkoma obreczami w różnych rozmiarach, czyli dokładnie taki jaki mamy.

Pozdrawiam!

Schadenfreude
12.03.2019 02:40:52

Od: 2017-1-1
schłodzić..
Szukam,przyuczę i poprowadzę.

dorcelfan
12.03.2019 14:03:33

Od: 2019-2-8
Robiony dla chińczyków, pod chińskie rozmiary. Szpadle dla ludzi wzrostu 150cm też potrafią przysłać, potem dzieci mają tylko frajdę w piaskownicy.

Jeśli dobrze myślę i chodzi o metalową obręczową klatkę na penisa. To samą obręcz możesz zrobić sam za pomocą wiertarki i pilnika, musisz zrobić bolec(najłatwiej z plastikowego pręta z alledrogo) z dwoma przewierceniami jak to na kłódkę. Potem wystarczy dorobić obręcz ze sznurka i nic nie będzie uwierać.
Ale na rozmiar chińskiego penisa nic się nie da poradzić lol Chyba że zrobisz ten bolec dłuższy i mniej będziesz musiał wciskać, ale średnica i tak będzie za mała.

patrwin
12.03.2019 19:07:10

Od: 2019-3-10
Hahahabardzo szczęśliwy Teoretycznie tak, natomiast zauważyłem że wszystkie rozmiary są takie same. Nawet obrecze nie są w rozmiarze większym niż 50mm, dlatego zastanawiałem się czy coś jest nie tak, czy po prostu tak jest i nic się na to nie poradzi ,)

dorcelfan
12.03.2019 20:39:10

Od: 2019-2-8

Przypuszczam że można kupić w normalnym rozmiarze. Ale trzeba znaleźć poważnego importera. Ktoś nie sprawdził i ściągnał cały kontener takich azjatyckich mikrusów, a teraz żeby nie zbankrutować wypycha to na rynek pomimo że połowa Polaków skręci ptakowi kark próbując go tam zmieścić lol

Jestem raczej dominujący i takimi zabawkami się nie bawiłem. Ale czy dobrze rozumiem że obręcz gdzie wchodzi żołądź ma 34mm średnicy? Aż zmierzyłem i mam ponad 50mm w zwisie. To jak zapakować się samemu do torby od laptopa... a mam 180cm.
Jeszcze wsadzić to albo się uda albo nie uda. Ale wyjąć:
- doktorze wsadziłem i nie mogę wyjąć
- w nos czy w odbyt?
- nie, nic z tych rzeczy, po prostu ptak utknął mi we wnykach
- eehhhh, dam Panu skierowanie do straży pożarnej, ja nie mam nożyc hydraulicznych...

gum_slave
13.03.2019 17:36:37

Lokalizacja: Warszawa / Władysławowo

Od: 2016-8-27
Wielkość penisa i jąder ma znaczenie, jeśli chodzi o pas cnoty. Oczywiście pomiary należy zrobić w całkowitym zwisie, bez najmniejszego podniecenia. Liczy się przede wszystkim obwód penisa u nasady (przy podbrzuszu), tam gdzie będzie pierścień klatki. Dodam, że są różne kształty i szerokości pierścieni. W sytuacji, kiedy posiada się na prawdę duże jądra, ciężko będzie je przecisnąć przez obręcz przy zakładaniu, wtedy lepiej się sprawdzą otwierane obręcze. Średnica 5cm jest zazwyczaj wystarczająca, a często bywa nawet za luźna przy noszeniu, kiedy nasz penis jest całkowicie sflaczały. Pierścień nie może być zbyt luźny.

Drugi pomiar to długość penisa (od spodu), oczywiście również bez najmniejszej erekcji. Penis jest wtedy baaardzo wiotki i poddaje się wszystkiemu. Przeciętnie jest chudziutki i króciutki. Można go nawet jeszcze zmarszczyć i częściowo "schować" do podbrzusza. Tak robią ci, co zakładają sobie klatki o długości 3cm. Standardowy rozmiar klatki to jednak 4-6cm. Jeśli chce się mieć więcej swobody lub członek jest długi w zwisie, są dłuższe klatki od prostych po zakrzywione do dołu od 8 do 10cm. Zazwyczaj to wystarcza. Średnica 3,2 - 3,4 cm jest też wystarczająca.

Trzeci pomiar stanowi ogólna długość moszny i wielkość jader. Jeśli jest krótka, a jądra małe, ważne jest to aby klatka miała wtedy jedynie małą szczelinę między ringiem a klatką. W przeciwnym razie jądra potrafią się ścisnąć i przecisnąć, a jest to wtedy bolesne i oczywiście całe chastity spada. Dlatego czasami trzeba zakładać dodatkowe mniejsze ringi przy klatce.

Noszenie klatki oczywiście stanowi niewygodę. Szczególnie na początku, kiedy już sama świadomość jej istnienia na penisie sprawia, że członek się pobudza i napływa do niego krew. Po dłuższej chwili jest to aż bolesne. Bywa, że już w trakcie zakładania klatki, penis doznaje erekcji i wtedy nie udaje się jej założyć. Trzeba odczekać lub pomyśleć o "gaciach prababci" żeby podniecenie zupełnie opadło. Do klatki trzeba się przyzwyczaić. Najlepiej stopniowo od noszenia przez parę godzin. Kiedy klatka i świadomość jej na sobie zostanie oderotyzowane, a umysł wyćwiczony tak, że jest w stanie w pełni kontrolować wzwód - chastity można nosić miesiącami, a nawet latami. Bo tacy są też wyczynowcy jęzor

@patrwin Jeśli na prawdę masz problem z wielkością ringu lub klatki, bo Twój penis lub moszna/jądra są wyjątkowo duże, możesz czuć się wyróżniony i wyjątkowy. Pozostaje Ci zakupić pas cnoty na zamówienie u producenta albo zakupić klasyczny pas cnoty zapinany pasem wokół bioder.
Multifetyszysta. Fan latexu, gumy, laykry, mężczyzn i klimatów BDSM :)

HOME » NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA » PAS CNOTY - TROCHĘ MAŁY