HOME » ANAL, FISTING » WSPÓLNE TRENINGI FISTU

Wspólne treningi FISTU

Może wspólny weekend nad morzem?

scatperwers
01.08.2022 13:57:38

Lokalizacja: Śląsk

Od: 2021-7-21

Witam,

Jestem wielkim fanem praktyk analnych. Nie posiadam tabu w tym temacie. Rozkochałem się w penetracji pupy.. Obustronnie wesoły

Poznam kobietę, która ma bzika na punkcie pup. Świetnie, gdybyś lubiła to również w obie strony. Moja pupa nie ma tajemnic, każdą praktykę możesz ze mną praktykować.

Uwielbiam masowanie, całowanie, lizanie, wąchanie odbytu. Kocham penetrace przedmiotami, palcami, dłonią, ręką głęboko, z mojej strony również penisem. Uwielbiam otwieranie pupy, widok czerwonego mięsa, duży zwieracz, pierdzenie. Kupa nie jest przeszkodą, uwielbiam również praktykę lewatywy.

Poznając mnie nie musimy wykonywać wszystkiego, co wypisałem. Zróbmy to co oboje lubimy, a na pewno damy sobie spełnienie.

Szukam już długo, ale czy uda się poznać fankę pupy? Tak naprawdę naprawdę?

Ogromny fan praktyka analnych, wszelakie zabawy z pupami wzajemnie oraz tematyki toaletowej. Założyłem również bloga o tematyce moich fetyszy: http://www.scatperwers.blogspot.com

scatperwers
03.01.2023 15:19:44

Lokalizacja: Śląsk

Od: 2021-7-21
Up!

Temat nadal aktualny, wciąż poszukuję.
Czy tak mało tu kobiet, które lubią fist pupy?

Zapraszam śmiało, szukam fajnej, bliskiej w zaufaniu relacji realnej (nie wykluczam stałego związku)

Odezwij się śmiało, niezobowiązująco zawsze można popisać, poznać się.

scatperwers@gmail.com

HOME » ANAL, FISTING » WSPÓLNE TRENINGI FISTU