HOME » CO MNIE DRAŻNI, SMUCI, BOLI » TĘSKNOTA ZA MOJĄ PANIĄ

uczen_szkoly_dominy_Saby
23.06.2011 00:12:01

Od: 2010-7-5
witam wszystkich serdecznie... piszę w tym akurat dziale gdyż uważam za najbardziej odpowiednie miejsce....bardzo dawno już nie widziałem się ze swoją Panią i powoli zaczyna mi doskwierać tęsknota... jestem bardzo zżyty emocjonalnie ze swoją Panią , znamy się już bardzo dobrze... ostatnio bardzo podpadłem swojej Pani pisząc nie do końca przemyślane smsy....smutny jestem bardzo ciekawy co mnie za to czeka na sesji , której już nie mogę się doczekaćwesoły... czekam z utęsknieniem na nią , ale też z pewnymi obawami, które często mi towarzyszą w czasie odwiedzin swojej Pani , ale to jest raczej pozytywny deszczyk emocji , jest podstawą do pozytywnego działania... jestem też bardzo ciekawy na co moja Pani będzie miała ochotę na sesji z pewnością czeka nie parę kolejnych, nowych ciekawych doświadczeń , których mam nadzieję dokonać tak by moja Pani była ze mnie zadowolona tak jak do tej pory mam nadzieję wesoły.... ubolewam tylko nad tym , że tak rzadko odbywają się nasze sesje no , ale niestety tak się składa , że częściej nie da rady z powodu braku czasu smutny ale wkrótce mam nadzieję , że to nadrobimy wesoły.... liczę na to też , że czasowo nasze spotkanie będzie trwało nieco dłużej niż zwykle , że będę mógł raczyć się dowoli niebywałą rozkoszą bycia zdominowanym przez swoją cudowną wyrozumiałą Panią ... pozdrawiam wszystkich serdeczniewesoły...

uleglyLodz
13.07.2012 09:29:47

Od: 2012-6-12
Pozwolę sobie podłączyć się do tematu. Też dopadła mnie ostatnio tęsknota za moja Panią. Ja na szczęście Pani nie podpadłem, ale niestety wzywają ją obowiązki zawodowe smutny Strasznie mi brakuje mojej Pani, też bardzo się z nią zżyłem. Mam nadzieję, że wszystko nadrobimy podczas sesji wesoły

HOME » CO MNIE DRAŻNI, SMUCI, BOLI » TĘSKNOTA ZA MOJĄ PANIĄ