HOME » CBT-/COOK AND BALL TORTURES/ » ZABAWA Z IGŁAMI

Mati0
10.09.2020 11:33:03

Od: 2020-9-10
Witam jestem nowy na tym forum piszę tego posta ponieważ zainteresował mnie temat z 29.03.2017 mam trochę pytań dotyczących zabaw z igłami. Chciałbym aby wszystkie osoby które znają się na temacie wyraziły swoje zdanie na ten temat.
Jestem dość młodym człowiekiem i niedoświadczonym w tych sprawach ale chciałbym zapytać między innymi o to czy bezpieczne jest wbijanie igieł w penisa czy też w żołądź oraz czy wbicie igły w jądro kończy się bezpłodnością?
jakie igły są dobre do tego typu zabaw? jaka długość? i czy penis po takich zabawach zagoi się w 100% i nie będzie śladu? oraz jakie to uczucie lepiej to robić gdy stoi czy lepiej gdy jest w spoczynku?
Zależy mi na tym żeby po tego typu zabawach wszystko się zgoiło dobrze i czy do dezynfekcji wystarczy zwykły płyn do dezynfekcji ran ?
Dodam jeszcze że nigdy tego nie robiłem wcześniej a chciałbym spróbować i jestem bardzo ciekawy wszystkiego bardzo szczęśliwy

Electro
13.09.2020 21:32:05

Lokalizacja: Małopolskie

Od: 2020-6-20
Cześć. Z tego co mi wiadomo z doświadczenia, to wbijanie igieł w penisa jest dosyć często rozczarowaniem. Przyjemne to jest tak długo, jak długo jest tylko fantazją. A pi pierwszym ukłuciu czar pryska. Pojawia się ból kkmpletnie nieatrakcyjny. Do tego miejsce ukłucia trzeba ucisnąć aby nie powstał siniak jak po pobieraniu krwi. Krew lubi uciekać pod skórę i wygląda to nieestetycznie. Trzeba uważać aby nie przekłuć cewki moczowej, bo jest ryzyko zakażenia. Inaczej wygląda sprawa z przekłuwaniem jąder. Zazwyczaj umiejętne przekłucie jądra jest bezbolesne, a w wielu przypadkach bardzo przyjemne. Szczególnie wyciąganie igły, natomiast ciężko to zrobić samemu, bo wiadomo, organizm się broni przed idiotycznymi pomysłami. Na pewno trzeba uważać na żyłki na mosznie, oraz wszystko co nie jest jądrem, np nasieniowody, żyły doprowadzające krew do jąder, ogólnie trzeba wiedzieć co się robi i nie polecam młodym osobom takich praktyk na sobie. Jest ryzyko że to jądro może po kilku przekłuciach zaprzestać produkcji plemników. Proponuję poszukać na początek fajnej dominy, która Cię tego nauczy, robiąc Ci z worka sitko. Ale i wtedy niestety bierzesz na siebie ryzyko bezpłodności. Wróć jak już będziesz miał dzieci, bo jak wiesz ten przyrząd służy nie tylko do siusiania. Mi osobiście przekłuwanie jąder bardzo się podoba, mam juz dorosłe dzieciaki, więc nie obawiam się zbytnio o to czy będą się jeszcze do czegoś nadawały, ale młody chłopak powinien to przemyśleć.

kruszyna
13.09.2020 23:07:12
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Od: 2010-9-18

Ponoć i niestety bazy danych męskiego nasienia są już wystarczające do budowania nowych pokoleń ludzkości. Może właśnie z tego powodu dziś energia z prokreacji i aktów duchowego oddania przekierowana jest na doświadczanie, które jest charakterystyczne dla niewolnictwa.

Electro
22.09.2020 21:23:17

Lokalizacja: Małopolskie

Od: 2020-6-20