HOME » ANONSE BDSM DOMIN » PANI_EWA (DOMINACJA FEMDOM-PEŁEN ZAKRES W DOMU PANI )

Pani_Ewa (Dominacja femDom-pełen zakres w domu Pani )

Pani_Ewa
05.06.2012 10:30:45

Od: 2012-6-5

Ilość edycji Admina: 2
Zapraszam uległych na tresury w zakresie FemDom i studyjnych sado-maso praktyk.
Zgrabna, zadbana, atrakcyjna, pociągająca,kobieca z klaą elegancka z szczyptą kokieterii - finezyjna z dużą wyobraźnia feministka o niebywale zadbanych stópkach i dłoniach.
Bezwzględna wyrafinowana Dominująca fetyszystka.

Wymagam całkowitego podporządkowania Mojej woli - jeśli jesteś krnąbrny nauczę pokory i dyscypliny.
uwielbiam poniżać, gnoić, deptać ,szmacić
-wszystko to co was upodla i upokarza (przedmiotowe traktowanie- sprowadzanie do roli mebla, przedmiotu, kibla,ścierwa itp. ) przekornie wprowadza Mnie w stany niewytłumaczalnego zadowolenia i niesamowicie
potęznego podniecenia z końcowym meritum w pełni przyjemności oczywiście dla Pani.

Praktyki - pełen zakres.

- Psychiczna,
- fizyczna,
- toalerowa,
- medyczna.
- erotyczna lizanie cipki , sex klasyczny
- finansowa ( kontrakt- moneyslave)
- smokingfetish ,fetish skór,lack,latex,rajstopek,pończoch,stópek,dłoni,szpil,kozaków itp sesje w lajthowej wersji" soft "- bez bardzo ostrej Dominacji dopuszczam

Dopuszczam tresury wyłącznie w zakresie fetish (sesje soft) bez bardzo ostrej Dominacji.
Odrzucam połączenia zastrzeżone - uprzedzam, by nie było zdziwienia !

A jeśli nie odbieram tel - zostaw wiadomość sms, odezwę się kiedy znajdę dla ciebie czas.
Daninę za dłuższą służbę ustalam indywidulnie (noc, dzień,weekend, i dłuższe czasowo tresury)
Od 1000 pln w zwyż. do uzgodnienia

Służba femdom to moj zywioł - zdecydowani zgłaszac się..

Napisz na maila podanie motywujące odnośnie przyjęcia na służbę - absolutnie nie interesują Mnie monotematyczne pisanie w internecie !
Zdecydowanie preferuję realne tresury!
Doraźnie dopuszczam mozliwość służby wirtualnej po wcześniejszym dokonaniu przelewu na konto .

seks w strone Dominy niewykluczony! Zapraszam!
szybki kontakt : GG-44028146
tel komórkowy : 694-300-177

Ulegli powyżej 30tki

jaro1958
12.06.2012 13:54:48

Od: 2010-6-30
to jakś ściema dzwoniłem do niej i okazało się po głosie ze to ta sama osoba

domino judyto czy te twoje doświadczenie w dominacji polega na wiecznym oszukiwaniu ludzi i zmienianie swojego pseudo ( DOMINA_40, WLADCZA, JULKA ...)kiedy już się nie da kogoś oskubać i oszukać??

padlina
12.06.2012 14:10:39

Od: 2012-4-18
ja też dzwoniłem ale od razu się skapowałem ze to ta sama osoba i darowałem sobie
Oj nie ładnie podszywać się pod kogoś innego a może faktycznie to jakieś schizowe zachowanie nią kieruje

maciek20
15.06.2012 15:19:09

Lokalizacja: DONGURALESKO

Od: 2012-6-14
i co judyta
możesz sie schować do mysiej nory i
zajadaj śmięrdzący spleśniały ser,
myszy ci napewno dobrze zrobią z
cipki jesień średniowiecza, kłamiesz jak najęta przynosisz wstyd wszystkim
Polskim Dominom i te swoje
wypowiedzi wsadź se w dupe i
niezaśmiecaj forum zgniły śmieciu. I wyszło wydło z wora hahahahahaha pozdro
ZIP-SKŁAD WALKA TRWA BRACIE

MarekGdask
03.07.2012 09:04:50

Od: 2011-3-18
Domina Ewa albo Judyta jak się tam zowiesz na dziś - faktycznie to jakaś parodia ale sam dzwoniłem i ten twoj charakterystyczny ala przepity głos nie da się zmienic wszyscy szybko się domyślają bo świat bdsm jest mały. Ciekaw jestem czemu się ukrywasz judyta pod pseudo ewa czyżbyś tak już sobie nagrabiła że się chowasz. To nic nie zmieni nawet nie da się ukryć wieku chyba że sobie przefasonujesz mordkę ale to nie pomoze bo z wiekiem się posunełaś starość nie radość pora na pigalak jak nie umiesz uczciwie pracować

jaro1958
05.07.2012 08:35:33

Od: 2010-6-30
żenada nic ująć nic dodać

padlina
02.01.2013 20:29:31

Od: 2012-4-18
byłem u tej dominy ostatno i ja wszedłem ogarneło mnie przerażenie, liczyłem na kobietę a tu mam wrażenie że przyjoł mnie jakiś trans po operacji rudy z długimi włosami o wielkich zakolach z małymi cyckami babochłop (ponad 180cm) tresura machialna raczej komercyjna od nie chcenia i wygladała ona jak by była w kakimś amoku.
Przez telefon się umawiałem na co innego a co innego było na dodatek cuchneła jak by była chora lub sie nie myła
fuj. Jesli to jest domina to świat bdsm schodzi na psy
bym do niej nie poszedł gdybym się nie nabrał na jej nowy nick

taka z nie madam jak ja jestem trzy dupy z za krzaka to facet przebieraniec po operacji biustu i ze sztuczną cipą co ma 10 tys nicków na każdym portalu
Szanujaca się domina nie ukrywa się pod wieloma pseudonimami

mistrz29
02.01.2013 21:09:17

Od: 2012-12-29
witam a czy mogl by mi podac numer do tej dominy? napisane zeby dzwonic anie widze numeru telefonu

irka
03.01.2013 13:06:57

Grupa: Administrator

Lokalizacja: Monahium

Od: 2011-4-25
przeciez jest wyzej wyraźnie widoczny

jogibabu
04.01.2013 14:37:28

Od: 2013-1-3
Spotkałem się z tą osobą za 200 zł na 2 h. Oprócz dominacji zrobiła mi na koniec laskę i wskoczyła na mojego kutasa za dopłatą 100 zł. To było z 3 lata temu. Mój kumpel pare lat temu dymał ją analnie w lesie pod warszawą bo już od lat działa na rynku. Wtedy była julką, jednak takiej japy i wzrostu sie nie zapomina.
Teraz sobie poczytałem i smieszy mnie, że nazywa się dominą. To zwykła dziwka jest w dodatku która z tego co czytam jest złodziejką i nie dba o higiene i bezpieczenstwo klientow.