HOME » ANONSE BDSM ULEGŁYCH PANÓW » ULEGŁY Z ŁODZI

Uległy z Łodzi

Wiek to tylko liczba obrotów wokół słońca..

Kondek
07.05.2014 14:37:55

Lokalizacja: Łódź

Od: 2013-12-29
Jestem młodym, uległym, nieco doświadczonym osobnikiem. Szukam dominy, która mnie przygarnie pod swój pejcz i sprawi sobie nieziemską przyjemność moim kosztem, byśmy mogli się w ten sposób mogli oboje uzupełniać. W relacji femdom kocham to że będąc zdominowanym przez asertywna dominę, czuje się bezpiecznie. Jestem otwarty na wiele propozycji, przy zaufaniu jestem skłonny do wszystkiego. Dla mnie najważniejsze jest by pani czuła sie przy mnie bosko oraz moja adoracje do niej. Liczy sie tylko i wyłącznie ona.

Wiem że wiek jest odpychający, lecz sądzę rozmowa ze mną, udowodni że wiek nie ma tu znaczenia. Młody wiek-niedojrzałość emocjonalna, w moim przypadku... to jedynie stereotyp. Jeżeli pani tez tak myśli, niech mi pani da szanse wesoły Jestem mobilny, wiec oddalone ode mnie miejscowości nie są przeszkodą wesoły
GG - 47357143
gg - 47357143
poczta - syzyf1994@gmail.com