HOME » ANONSE BDSM ULEGŁYCH PANÓW » SZUKAM STALEJ RELACJI WARSZAWA

Od: 2015-6-14
Dzien dobry

Witam dominujacych Pan

Szukam Lady do stalej relacji i wprowadzenia w piekny swiat femdom. Najpierw osoba i jej zajnteresowania nie wykluczam towarzystwa i pryjazni.

Jestem wolny, inteligentny i realny, lubie intelekt i pociucie humoru.

W bdsm mam niewielkie doswiadczenie i szukam osoby dojzalej i doswiadczonej
Wiek nie jest istotny ale jest wazne porozumienie i szacunek.

O siebie nie jestem z Polski ale kocham ten kraj. Pochodze z Rosji urodzilem sie w Moskwie. Tu przyjechalem na studia ich ukonczylem i teraz pracuje i mieszkam w Warszawie.

W bdsm jestem fetyszysta stop, bielizny i skorzanych ubran. Lubie byc ponizany od dziecinstwa mam ukorzenione posluszenstwo. Jestem hetero. Fetyszysta zapachow. Podneca mnie idea stopniowego ponizania, upokorzenia i przekraczania granic w glebinach bdsm.

W praktykach wkrotce lubie bondage, gry toaletowe, gry z oddechem, facesitting, wiazanie i knieblowanie, strap-on, fetisz butow, stop, bielizny i zapachow. Rowniez interesuje mumifikacja i sensor deprivation ekperimenty.

Mam zajnteresowania poza bdsm i chetnie porozmawialbym na tematy w celu znalezenia wspolnych, a moze i roznych i to tez bylo by bardzo ciekawe.

Jestem nie zajnteresowany jednorazowymi przygodami czyli jakas relacja oparta na moneyslave i komercji. Jestem gotowy oddawac ale tylko dla swej lady. Rowniez nie chce byc w gronie mieskiego haremu.

Jak juz wspominalem jestem realny i otwarty na znajomosc i powazna relacja w klimatach bdsm, preferuje podobnej osoby realnej doswiadczonej i wedzacej czego chce i powazne traktujacej femdom.

Alexander

HOME » ANONSE BDSM ULEGŁYCH PANÓW » SZUKAM STALEJ RELACJI WARSZAWA