HOME » ANONSE BDSM ULEGŁYCH PANÓW » ULEGŁY SZUKA NA CYBER LUB REAL WARSZAWA. DOWOLNA PŁEĆ.

Uległy szuka na cyber lub real Warszawa. Dowolna płeć.

Dani17q
02.11.2018 19:08:21

Od: 2018-11-2

Cześć. Szukam osoby dowolnej płci bądź pary. Jestem w związku w którym w trakcie seksu to ja jestem osobą dominującą. Jednak znacznie dłużej niż trwa mój związek lubię bawić się w wykonywanie poleceń. Do tej pory w większości było to za pomocą GG, tylko jedno realne krótkie spotkanie mam za sobą. Zadania które wykonywałem bywały różne, niektóre dziwne, niektóre trudne. Mi podobały się wszystkie tak na prawdę, ale najlepsze są takie które dostarczają sporo adrenaliny. Miałem zadania takie jak chodzenie bez majtek do pracy, chodzenie nago po lesie, jazda samochodem nago, uderzanie się paskiem, polewanie zimna woda itd. Jedynymi poleceniami których wykonania odmawiam da takie które w jakiś sposób mogłyby trwałe uszkodzić mój organizm lub ciało. Ogólnie jestem osobą biseksualna, aczkolwiek przy dominacji preferuje kobiety, ale to stosunku 51 - 49% więc nie odgrywa to aż takiej dużej roli. W ostatnim czasie brakuje mi takiej rozrywki, przyjemności dlatego szukam osób które mają podobne zainteresowania. Bardzo chętnie będę dalej wykonywał czyjeś polecenia przez internet ale chętnie też spotkam się z kimś kto wprowadzi mnie głębiej w tematykę uleglości i dominacji.

Mam 25 lat, 186 cm wzrostu i ważę około 96 kg, chociaż pracuje nad zagubieniem kilku kilogramów.

Mam nadzieję że zainteresuje kogoś. Na wszelkie pytanie mogę odpowiedzieć.