HOME » ANONSE BDSM ULEGŁYCH PANÓW » ULEGŁY SZUKA CHĘTNEJ OSOBY NA OSTRĄ DOMINACJĘ

Uległy szuka chętnej osoby na ostrą dominację

Tofenode
19.01.2020 00:36:01

Od: 2019-12-29

Witajcie, jestem uległy i szukam osoby chętnej mnie ostro zdominować. Może być wirtualnie ale najbardziej chodzi mi o real. Nie jestem sponsorem i nie szukam Pani, chce przygody. Płeć i wiek nie grają roli.

O mnie: młody 25 letni uległy, wysoki, normalnej postury. Z penisem lekko poniżej normy. Trójmiasto, w razie co posiadam mieszkanie. Jeżeli nie jest to daleko, to mogę dostać się do Ciebie. Nie posiadam jednak sprzętu do dominacji. Po więcej info zapraszam.

Szukam: Osoby dominującej, lubiącej gdy jest naprawdę ostro. Szukam kobiet jak i mężczyzn. Wiek także nie gra roli. Im bardziej mocne pomysły tym lepiej. Osoby, która będzie chciała spełnić ze mną swoje dziwne i ostre fantazje.

Chcesz bym robił za Twój fotel? Nie ma sprawy. Chcesz mi skopać jaja? Bij. Chcesz mi nasikać do buzi? Śmiało. Chcesz bym wylizał Twoje stopy, pachy lub odbyt po sraniu? Siadaj mi na twarz i każ lizać głęboko do czysta. Poniżaj mnie, torturuj, wyśmiewaj się z mojego małego. Wsadzaj mi coraz to większe rzeczy w moją ciasną dupę. Zwiąż mi jaja i małego i bij aż zrobią się całe sine. wkładaj mi w dupę coraz większe i boleśniejsze rzeczy tak bym nie siedział przez tydzień. Zgodzę się na praktycznie wszystko, od wyśmiewania mnie i bicia, przez wsadzanie mi szczotki czy pokrzywy po robienie ze mnie własnej toalety. Im boleśniejsze, obrzydliwsze i bardziej wstydliwe pomysły tym lepiej. Opowiedz co chciałabyś/chciałbyś ze mną zrobić a na pewno się zgadamy. Spełnij ze mną wszystkie swoje pomysły i fantazje. Jedyny warunek to bez trwałych uszkodzeń... np bez jakiegoś rozcinania penisa itp.

Stanowcza_Pani
29.01.2020 06:55:12

Od: 2013-8-13
Zapraszam na ostrą dominację wesoły na początek wirtualnie jak uznamy że jest spoko to i real wesoły napisz do mnie na skype: Izabell bdsm wesoły