HOME » ANONSE BDSM ULEGŁYCH PANÓW » ULEGŁY SZUKA KOGOŚ DO WIRTUALA.

Uległy szuka kogoś do wirtuala.

Zrobię sobie co zechcesz

Adashah
05.04.2020 10:03:22

Od: 2020-4-5
Witam, szukam osoby (płeć i wiek bez znaczenia) która mnie zniszczy wirtualnie.
Kilka słów o mnie: Młody uległy z malutkim penisem (ok 3cm) i stulejką. Chętny by zrobić ze swoim sprzętem co tylko powiesz. Jestem gotów spełnić każdą Twoja zachciankę. Im ostrzej tym lepiej. Lubię gdy ktoś każe mi robić dziwne, bolesne i ostre rzeczy z moim ciałem. Uwielbiam też gdy ktoś wyśmiewa mój sprzęt, że jest malutki, do niczego i na nic się nie przyda. Mój penis ma ok 3cm gdy leży i 10cm gdy stoi co sprawia że można go torturować na wiele sposobów i wszystkie tortury na nim wyglądają jeszcze lepiej. Ciasna dupka, która czeka na Twój rozkaz i stanie się rozepchana. Bardzo lubię torturować mój sprzęt, sprawiać sobie ból i dyskomfort, lecz brakuję mi pomysłów. Chciałbym aby po naszych zabawach moja ciasna dupka mieściła w sobie co tylko zechcesz, a mój maluszek i jajka były całe obolałe i spuchnięte a skórka jak najbardziej zwisała mi z małego. Jak będziesz mieć ciekawe pomysły to może i zostaną inne ślady zabaw.
Mój maluszek, jajka i ciasna dupka są całe Twoje i czekają na Twoje rozkazy. Możesz kazać mi zrobić z moim sprzętem wszystko. Możesz mnie zniszczyć jak tylko zechcesz. Spraw aby mój maluszek zapamiętał Cię na zawsze.
Nie sponsoruje. Chodzi mi o wspólną zabawę, w której Ty zobaczysz jak robię co tylko każesz a ja będę z tego miał super tortury. Ogłoszenie głównie skierowane do osób, które uwielbiają sprawiać i oglądać ból innym osobom. Jeżeli zawsze chciałaś/eś zobaczyć jak ktoś torturuje się na różne sposoby które lubisz. Mogę zapłacić, jeżeli będziesz miał/a super pomysły na niszczenie mojego maluszka. Spełnij na mnie swoje największe i najostrzejsze fantazje. Pozwalam Ci zniszczyć całe moje ciało, poza rzeczami powodującymi stałe bardzo brutalne uszkodzenie oraz utratę maluszka. Jednak możesz sprawić że mój mały, jaja czy dupa nigdy nie będą takie jak wcześniej. Spraw bym wył z bólu spełniając Twoje zachcianki. Nie hamuj się i razem przekroczy niejedna granice świata bdsm.
Możemy zgadać się na kamerkę, lub mogę wysłać zdjęcia i filmiki na których spełniam Twoje rozkazy.

Adashah
05.04.2020 10:19:27

Od: 2020-4-5
Kontakt adashah@vp.pl

Piotrek1980
17.08.2020 20:01:08

Od: 2020-8-10
10cm gdy stoi ? I jeszcze go tak dręczysz ? Czy może właśnie dlatego ? Każdy tam coś lubi i nie ma co negować, aczkolwiek według mnie hartkor

Masterdlauleglych
21.01.2024 16:02:00

Od: 2024-1-21
Zapraszam na priv

OlekaDevil
24.01.2024 14:43:49

Od: 2024-1-1
hej
paulala2953@gmail.com

HOME » ANONSE BDSM ULEGŁYCH PANÓW » ULEGŁY SZUKA KOGOŚ DO WIRTUALA.