HOME » ANONSE BDSM ULEGŁYCH PANÓW » ULEGŁY NIEWOLNIK BI Z ŚLĄSKA/BYTOM

OnUlegyBytom
28.09.2021 13:45:41

Od: 2021-9-28
Witam !!! Jestem 29-letnim, bardzo uległym facetem Bi, który drogą tego portalu i anonsu poszukuje mocno dominującego Pana Mastera (tylko Panowie od 35lat). Jak już wspomniałem interesują mnie tylko osoby bardzo mocno dominujące i doświadczone w klimacie dominacji i BDSM. Poszukuję dłuższej znajomości (minimum 2 spotkania w tygodniu po 4/5h). W relacji chcę być dla Pana bardzo uległą/nic nie wartą/pozbawioną prawa głosu, wyboru i godności suką, dziwką i kurwą. Przeznaczoną tylko i wyłącznie do ostrego gwałcenia w wszystkich możliwych miejscach i pozycjach. Chcę stać się Twoją własnością w 100%. Zależy mi na maksymalnie brutalnym poniżaniu i gwałceniu mnie. Ponadto w wolnych chwilach mogę w dowolny sposób usługiwać Tobie, bądź komu tylko rozkażesz.

Jestem z Bytomia
Kontakt: on.ulegly@interia.pl

sebas77
28.09.2021 19:18:02

Od: 2021-9-28
Witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam. Szukam Pani która się mną wytresuje wyszkoli i zniewoli. Sebastian

sebas77
28.09.2021 19:20:42

Od: 2021-9-28
Witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam. SzJestem z Głogowa szukam Pani , Dominy która mnie przygarnie I wytresuje. Sebastian ukam Pani która się mną wytresuje i zniewoli. Sebastian pomysł

kruszyna
29.09.2021 06:29:28
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Od: 2010-9-18
P.Master to w końcu ile masz lat?

P.Master
01.10.2021 10:42:40