HOME » ANONSE BDSM MASTERÓW » SZUKAM ULEGŁEJ NIEWOLNICY

Szukam Uległej Niewolnicy

Dziewczyny nie bójcie się, nie gryzę.. Na początku

Soul
30.06.2013 09:43:38

Od: 2013-6-23

Witam, jak w temacie poszukuję Uległej Niewolnicy.

Fascynuję mnie świat BDSM jak i za równo filozofia GOR, lubię łączyć dwie te rzeczy razem wybierając z każdej to co najbardziej sprawia mi i mojej Niewolnicy przyjemność.

Moje ulubione zajęcia skupiają się na dyscyplinowaniu, szkoleniu i podporządkowaniu sobie Niewolnicy. Upokarzanie stawiam na równi z bólem jako forma kary. Jednak to doznawanie przyjemności jest dla mnie najważniejsze, przyjemności w każdej postaci.

Znajomości czysto wirtualne również mnie interesują. Więc Pani nie musi być koniecznie z moich regionów.

Kogo szukam dokładnie? Inteligentniej ogarniętej dziewczyny, która jest zdecydowana, jeśli nawet masz jakieś opory z przyjemnością je przełamię i rozwieję ewentualne wątpliwości po przez wiadomości prywatne. Doświadczenie nie jest wymagane jako że dobrze się czuję w roli nauczyciela.

Pozdrawiam, Soul.
“the easiest way to keep a woman over your shoulder is with a hand on her ass, and the other between her legs.”

Soul
01.07.2013 22:24:16

Od: 2013-6-23
Wprawdzie wszystko o sobie napisałem kiedy się przedstawiałem. Ale mam 23 Lata, Mieszkam jak widać w Warszawie. BDSM, DS, SM, Bondage, Gorean, Roleplay... to rzeczy, którymi chętnie się podzielę z każdą grzeczną suczką.

HOME » ANONSE BDSM MASTERÓW » SZUKAM ULEGŁEJ NIEWOLNICY