HOME » ANONSE BDSM MASTERÓW » POZNAŃ | REALNIE

Poznań | Realnie

Wyrafinowany poznański inteligent i skurwiel :)

27.02.2016 20:56:48

Lokalizacja: Poznań

Od: 2016-2-22
Dobra, nadeszła pora, żebym i ja zamieścił swój anons.
Niedawno stuknęła mi czterdziecha. W Klimacie siedzę połowę tego czasu.
Oferuję przede wszystkim (choć nie tylko) moją inteligencję, stanowczość i doświadczenie.
Nie szukam jednorazowych spotkań, bo (co nie wszyscy pojmują) proces "układania" uległej i zdobywania zaufania, które jest podstawą D/s jest procesem długotrwałym.
Nie boję się pisania i chętnie to robię, ale nie jest to moim celem. Zależy mi na realnym układzie, a nie znajomości wirtualnej, bo od tego mam fejsa wesoły
D/s traktuję poważnie, nie jest moim sposobem na życie, ale odgrywa w nim bardzo ważną rolę. Dzięki Klimatowi mam swój azyl, gdzie nie ma PiS, podatków, przepalonej żarówki w samochodzie, projektów i zleceń. To jak pudełko z innym światem. Od dawna wiem, że jestem dobrym nauczycielem Klimatu (co zostało dowiedzione empirycznie). Prowadzę za rękę, pokazuję pułapki, ale i wymagam, a czasem nagradzam. W aspektach fizycznych największą wagę przywiązuję do bezpieczeństwa oraz after care.
Jestem człowiekiem z gatunku dużych, mam krótkie włosy (typu jeż), noszę kapelusz i staram się być mężczyzną eleganckim, co generalnie powoduje genialny kontrast z Klimatem, bo elegancji nie przystoi przecież wulgarność i przemoc. Jestem wymagający, stanowczy i mam ogromną fantazję. Mam sporo klimatycznych zabawek (te wszystkie linki, baty, kajdanki, gumowe kutasy, kulki, haki i zaciski), choć coraz bardziej przekonuję się, że Klimat można równie dobrze stworzyć z niczego. Wystarczy chcieć i mieć fantazję. Od niedawna piszę bloga, czasem popełniam opowiadania, pisuję w prasie.
U partnerki szukam nie tyle uległości, co przekonania o własnej uległości. Chęć uległości jest dużo ważniejsza niż umiejętność ulegania. Nie ma dla mnie specjalnie znaczenia wygląd czy wiek, najważniejsze jest to, jak czujesz uległość.

Nauczony doświadczeniem szukam wyłącznie w Poznaniu i okolicy (50 km to jeszcze okolica) wesoły
DesDemOn
W poszukiwaniu idealnej uległości.

beatrycze69
13.03.2016 02:07:50

Lokalizacja: Olsztyn

Od: 2016-3-13
Szkoda, że Poznań jest tak daleko.. oczko

13.03.2016 16:56:07

Lokalizacja: Poznań

Od: 2016-2-22
No tak, Olsztyn to jednak ogromny kawał drogi, ale wiesz nigdy nie mów nigdy wesoły
DesDemOn
W poszukiwaniu idealnej uległości.

HOME » ANONSE BDSM MASTERÓW » POZNAŃ | REALNIE