HOME » ANONSE BDSM MASTERÓW » WIEDZĄCEJ O CO CHODZI

Wiedzącej o co chodzi

komunikator, skype, poznanie się ->dopiero real

PanMaciej
11.04.2016 13:42:41

Od: 2016-4-11

Nie szukam kobiety prostej. Nie jestem "ostrym jebaką", tylko kimś kto chce zawładnąć przede wszystkim Twoim umysłem. Ciało jest na drugim miejscu.
Zaufanie, odpowiedzialność, wzajemne pożądanie i poszanowanie - tego szukam. Moja uległa musi wiedzieć, że każda kara ma służyć jej ulepszaniu. Po wszystkim pragnę przytulić uległą i pochwalić, jeśli się poprawi. Chcę, żeby była tylko moja, moją własnością i oczkiem w głowie. Chcę też, żeby oddała mi się całkowicie. Szanuję oczywiście to, że każdy ma swoje granice.
Uległa musi być ponadprzeciętnie inteligentna, żeby dało się z nią porozmawiać nie tylko o seksie i BDSM. Musi o siebie dbać, uczyć się, rozwijać się. Mieć jakąś pasję.

Mam 21 lat, jestem szatynem średniego wzrostu. Szeroki w barkach, wysportowany, ale z brzuszkiem. Jestem wymagający, wybredny, wkurzający, wrażliwy, kochający. Perfekcjonista, perwersyjnie zboczony kochanek. Pracujący student z Warszawy. W BDSM mam niewielkie granice. Wszystkiego się dowiesz z rozmowy. Nienawidzę papierosów, alkoholu i wszelkiego rodzaju używek.

Na początek wymagam dobrego poznania się przez Internet. Pisanie, długie rozmowy, zdjęcia, filmy, Skype. Dopiero gdy mam co do Ciebie pewność, możemy się spotkać.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania na priv.

Pozdrawiam uległe.

PS. możliwy kontakt przez GG: 58818688