HOME » ANONSE BDSM MASTERÓW » POSZUKUJĘ NIEWOLNICY (KUJ-POM)

Poszukuję niewolnicy (kuj-pom)

Wlasciciel
16.07.2016 17:23:04

Od: 2013-8-17
Dzień dobry,
Jestem trzydziestotrzyletnim mężczyzną o wysokiej kulturze osobistej, czystym, zdrowym, wykształconym, o stabilnej życiowej sytuacji i sympatycznym usposobieniu. Jeśli chodzi o aparycję, to będę się reklamować, bo to kwestia wybitnie indywidualna. Wysoki, normalnej budowy ciała. Raczej spokojny, ze szczyptą romantyka i lubiący szczyptę szaleństwa od czasu do czasu. Od jakiegoś czasu interesuję się tematyką BDSM w której posiadam doświadczenia z kobietami uległymi. Postanowiłem jednak coś zmienić, spróbować pójść w nieco inną stronę i poszukuję niewolnicy.
Z góry uprzedzam, że nie chodzi mi o relację sadomasochistyczną. Nie mam zamiaru się nad nikim znęcać, zupełnie nie o to chodzi. To nie jest łatwa relacja, zdaję sobie z tego sprawę. Niewolnica będzie miała w moim życiu kilka zasadniczych ról. Oczekuję bezdyskusyjnego posłuszeństwa w niemal każdej sferze życia i powierzenia mi nad nim kontroli w rozsądnych granicach, bez jego "zatruwania". Nie szukam jednak bezwolnej kukiełki. Własne zdanie, opinia, rada inteligentnej kobiety jest dla mnie cenna, mimo iż ja podejmuję ostateczną decyzję. W zamian obiecuję, że otrzymasz należytą opiekę, zainteresowani i nigdy nie będę działał na, szeroko pojętą szkodę Twoją lub Twojego dobrego imienia. Charakter wiążącej nas relacji pozostanie tylko i wyłącznie do naszej wiadomości. Postrzegam niewolnicę jak swoją bezcenną własność - to chyba wartościowa uwaga.
Nie szukam utrzymanki w oczywistym tego słowa znaczeniu, jednak po prostu jasny jest dla mnie pewien podział obowiązków. Myślę, że na dłuższą metę nic nie stoi na przeszkodzie, abym pomógł, zapewnił zakwaterowanie lub doraźną pomoc w razie potrzeby i w miarę możliwości. Właściciel ma być osobą na którą niewolnica może liczyć, do której zawsze może się zwrócić. Wszelkie szczegóły do uzgodnienia w prywatnej korespondencji. Naturalne elementy dominacji i system faktycznie zasłużonych kar będą obecne. Granica Właściciel-niewolnica ma być wyraźna.
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

tomas2b@interia.pl

HOME » ANONSE BDSM MASTERÓW » POSZUKUJĘ NIEWOLNICY (KUJ-POM)