HOME » ANONSE BDSM MASTERÓW » ODPOWIEDZIALNY DOMINUJĄCY

12.02.2017 08:03:11

Od: 2017-2-12
Witaj gwiazdeczko,

pozwól, że okradnę Cię z czegoś cennego-czasu, który poświęcisz na przeczytanie mojego ogłoszenia.

Jestem doświadczonym dominującym osobnikiem, który zawsze widzi po drugiej stronie kruchą osobę, z emocjami. Osobę o którą trzeba dbać, doceniać jej oddanie, jej posłuszeństwo.

Na tym formu chciałbym poznać wyjątkową kobietę. Twoje upodobania klimatyczne są tak naprawdę kwestią wtórną. Przede wszystkim liczy się Twoja osobowość. Szukam istoty o dużym poczuciu humoru, z dystansem do siebie oraz świata. Najlepiej jakbyś kochała książki i długie spacery....Nie zaszkodzi również elegancki styl ubioru.

Sam jestem osobą wykształconą, skończyłem prawo i dzięki pracy w zawodzie czuję się osobą spełnioną.

Jeżeli jesteś tą jedną, wyjątkową kobietą, której zabiorę wszystko: wolność, przyjemność, wstyd a w zamian dam siebie, proszę odezwij się.

ps. mam nadzieję, że nie okazałem się zbyt dużym złodziejem.
Pozdrawiam Blue-one
gg 15809577