HOME » ANONSE BDSM MASTERÓW » WYJĄTKOWA DOMINACJA WIRTUALNA

Lis
02.07.2017 12:24:15

Od: 2017-7-2
WDW, czyli wyjątkowa dominacja wirtualna. Młody, wymagający Pan zaprasza na służbę uległe kobiety. Twój wiek, doświadczenie, stan cywilny i miejsce zamieszkania nie mają znaczenia. Liczy się chęć realizowania własnych, często skrywanych przed innymi, fantazji. Żyjemy w szalonym świecie, w którym rutyna, brak czasu, ogromne tempo stały się codziennością. Wirtualna dominacja pozwala wejść w relację z Panem bez konieczności głębszego ingerowania we własne życie. Umiem dominować. Sprawia mi to nieskrywaną rozkosz. Stosuję system kar i nagród. Rozkazuję, zmuszam, besztam, uzależniam. Nie tworzę sztucznego układu. Mimo, że funkcjonuje on na odległość, to nasycam go silnymi emocjami oraz równie intensywną chemią, a całość opieram na szczerych rozmowach. Napisz pod ten adres bolesna_rozkosz@onet.pl

Anthrax
02.07.2017 13:54:52

Lokalizacja: Katowice

Od: 2015-10-25
A tak z ciekawości zapytam na czym polega ta podkreślana wyjątkowość?

K24
02.07.2017 16:39:02

Od: 2017-5-27
Wyjątkowa to chyba znaczy w jego rozumieniu najprawdopodobniej <Danina> w nagrodę bo się oddajesz i czcisz swojego Pana.
Haha bardzo szczęśliwychory

K24
02.07.2017 16:40:28

Od: 2017-5-27
Jak patrze co za gówno wylewa się z poniektórych forów to aż rzygać mi się chcę zdziwiony

Erika
14.07.2017 15:29:05

Od: 2017-7-14
Nie jestem zwolenniczką dominacji na odległość. Jeśli jednak ktoś ma ochotę bawić się w wirtual, nie widzę problemu, niech się bawi, proste. Macie ból pośladków spowodowany tego typu anonsami? W takim razie niechaj kompetentne osoby dopiszą wyraźnie, że nie można ich tutaj zamieszczać. Ewentualnie usuną niewygodne posty. To równie nieskomplikowane. Niestety jak widać nie dla wszystkich. Rozumiem, że pisząc o dziadostwie wylewającym się z internetu mój przedmówca miał na myśli swoje niezwykle merytoryczne oraz błyskotliwe wywody o gównie i rzyganiu chory

Schadenfreude
14.07.2017 17:58:55

Od: 2017-1-1
Każdemu jego klimat,komu oceniać czyjeś BDSM nawet jeśli akurat jemu nie pasuje.To że tekst wyglada jak z teletromptera znaczy tylko że ktoś włożył sporo w pracy w jego stworzenie.Kogoś dziwi że autor napisał ,,wyjątkowa''? A co miał napisać ,,gówniana''? Każdy wkłada sporo w autokreację i nikogo nie powinno to dziwić a że niekiedy efekty są nieco dla niektórych karykaturalne,cóż jedyną miarą wartości wpisu i tak jest ilość osób które on zainteresuje.
Szukam,przyuczę i poprowadzę.

0aA
15.07.2017 07:01:44

Od: 2017-2-16

To forum jest wyjątkowo mało dyskusyjne, ale przy tym wszystkim potrafi dość stabilnie utrzymywać całkiem przyzwoity poziom kultury, tolerancji, oraz zrozumienia czytanego i pisanego tekstu. Te kilka drobnych złośliwości, które się tu zdarzają to naprawdę drobnostka. Możliwe, że nie przeczytałem zbyt wiele bo widząc anonse i ogłoszenia to se odpuszczam. Tu wolę pogadać. W innych tego typu miejscach podczas czytania mam bardzo podobne odczucia do tych, o których napisał K24. A jeśli chodzi o wirtualną dominację to paradoksalnie z tych samych zdroworozsądkowych powodów podzielam podejście wspomnianego już K24 i Antraxa, oraz Erika i Schadenfreude. Zwolennicy realnej dominacji bardzo dużo o tym napisali, natomiast ci wirtualni bardzo niewiele. Może takim jak ja łatwiej byłoby ich zrozumieć gdybyśmy wiedzieli więcej. Zakładam, że taka relacja ma na celu dobrą i uczciwą zabawę obydwu stron a nie jest zwykłym wyłudzaniem kasy od chorobliwie zafascynowanych money slave w wirtualu. Chociaż zdaję sobie sprawę, że cały ten nasz klimat jest nieco obok uniwersalnych wartości i zachowań, ale z gatunku nieszkodliwych a wręcz dających radość, to wyłudzanie pieniędzy jak dla mnie nie da się niczym wytłumaczyć a z tego co zaobserwowałem w przytłaczającej większości właśnie o to chodzi.

Schadenfreude
15.07.2017 14:53:05

Od: 2017-1-1
To forum poza nielicznymi wyjątkami składa się z osób które na widok każdej nowej sub reagują ,,mnie wybierz,mnie,jam Domiś nad Domisie''. Ale taki ,,signum temporis'' czasów postGreyowskich. Ale klimat ma tendencje do samooczyszczania więc z pobłażliwym uśmiechem możemy obserwować wygibasy osób na tej stronie przypadkowych. Reszta, zapewne bawi się równie dobrze jak ja.
Szukam,przyuczę i poprowadzę.

0aA
16.07.2017 06:27:54

Od: 2017-2-16

Tak naprawdę nie mam nic przeciwko ononsom,to bardzo ułatwia nawiązywanie i poszerzanie kontaktów, ale najlepiej jak są gdzieś obok, nawet lekko z tyłu a nie zamiast. No niestety tak ten internetowy BDSM wygląda. Nie za bardzo jest już teraz gdzie pogadać, przez co poznawać ludzi i z tymi, którzy wydają się nam ciekawi spróbować nawiązywać kontakt. Moim zdaniem taka kolejność jest bardziej racjonalna. Powtórzę to co już tu kiedyś też powtórzyłem za kimś kogo być może podobnie jak mnie przerósł mówiąc najprościej poziom głupoty tych, którzy świadomie lub nie uzurpowali sobie rolę wyroczni internetowego BDSM-u a ściślej FEMDOM-u. Nie mam żadnej satysfakcji z tego, że jedno odlicza już dni do końca a w drugie po bardzo skutecznym fizycznym (bany) wyeliminowaniu mających własne zdanie w większości już tylko milczy. Choć w nielicznych rozmowach na pw. mimo, że jestem ich przeciwnikiem wieszczyłem podobny przebieg wydarzeń to nie mam z tego tytułu żadnej satysfakcji a wręcz żal. Lubię se pogadać o klimacie, w realu nie za bardzo mam z kim a tu w sieci pomału się wali, może macie jakieś ciekawe polskojęzyczne adresy? Jeśli tak to podrzućcie.

HOME » ANONSE BDSM MASTERÓW » WYJĄTKOWA DOMINACJA WIRTUALNA