HOME » ANONSE BDSM MASTERÓW » DOŚWIADCZONY DA LANIE JEJ

06.04.2018 17:04:47

Od: 2018-4-6
Dzień dobry,
jestem Andrzej, mam 23 lata i mieszkam w Warszawie (chociaż dojazd do innych części Polski nie stanowiłby dla mnie problemu). Spankingiem interesuję się odkąd pamiętam, mam doświadczenie w wymierzaniu lań zarówno za karę, jak i tak po porostu.
Jestem osobą surową i wymagającą, ale też cierpliwą jeśli zajdzie taka potrzeba. Posiadam arsenał różnych przedmiotów do wymierzania kar: paski, drewniane łyżki i szczotki, packi skórzane, kijki bambusowe i wiele więcej. Przed laniem zawsze przeprowadzam rozmowę oraz stawiam w kącie, gdzie masz czas zastanowić się nad swoim postępowaniem, czekając niecierpliwie na karę. Lubię też różne pozycje: przez kolano, na leżąco, pozycja pieluszkowa.
Kręcą mnie także tematy "okołospankingowe", takie jak krępowanie, roleplay (np. nauczyciel i uczennica).
Priorytetem jest dla mnie bezpieczeństwo osoby karanej.
Jeśli chciałabyś poczuć mój pasek na tyłku albo po prostu porozmawiać odezwij się. Napisz parę słów o sobie, skąd Twoje zainteresowanie spankingiem? Jakie masz doświadczenie (nie martw się, jeśli żadne)? Czego szukasz?
Kontakt:
mail: wandrzej126@gmail.com