HOME » ANONSE BDSM MASTERÓW » PAN PRZYJMIE ULEGŁĄ -WAWA

Flippyn
24.09.2019 16:43:43

Od: 2019-9-23

22 letni studente, który pozna uległą w podobnym wieku. Na początek może być wirtualnie, jednak głównie interesuje mnie real. Co do samej relacji potrafię być elastyczny. Jeśli poszukujesz pana może to być ten, którego szukasz.
Jeśli jesteś zainteresowana prawdziwym związkiem, poświęcę ci wystarczająco dużo czasu, abyś poczuła się "na swoim" miejscu. Oczekuję w zamian zamian zaangażowania z twojej strony, gdyż ze swojej oferuję je na starcie.
Jeśli martwisz się, że trafiłaś na kogoś szukającego szybkiego sexu, nie musisz się martwić, wolę przede wszystkim poznawać ludzi oczko. Z moich zainteresowań z bdsm, interesuje mnie głównie dominacja, trochę bondage, shibari,kinbaku i petplay, natomiast jestem człowiekiem kompromisu.
Jeśli jesteś zainteresowana - pisz, jeśli ja napisałem, możesz po prostu odpowiedzieć, że nie jesteś zainteresowana, nie ugryzę oczko.

HOME » ANONSE BDSM MASTERÓW » PAN PRZYJMIE ULEGŁĄ -WAWA