HOME » ANONSE BDSM MASTERÓW » PRZYJMĘ NIEWOLNICE NA SŁUŻBĘ HOLANDIA

Lokalizacja: Zieloną Górą

Od: 2020-8-22
Witam.
Jestem 38 letnim dominującym mężczyzną który szuka niewolnicy na stałe. Preferowany wiek to 18+, nie musisz mieć doświadczenia ani praktyki. Interesuje mnie związek i relacja Master-slave 24/7 u moich stóp. Praktyki, szkolenia oraz służba preferowane i nastawione na masochizm i doznania najwyższych lotów. Nie interesuje mnie przygoda, gierki czy romanse. Szukam zdecydowanej, odważnej oraz wiedzacej czego chce kobiety do stałej relacji partnerskiej w ostrym klimacie Maso. Jeśli nie masz doświadczenia lub twoje doświadczenie jest małe nie przejmuj się, odpowiednio wprowadze w ten świat i poprowadzę za rękę jak uczennice. Jeśli chcesz wejść w ten świat lub na wyższy poziom doświadczenia to zapraszam do kontaktu. Napisz coś o sobie, przedstaw się i dołącz zdjęcia bym wiedział z kim mam przyjemność. Nie musisz mieszkać w Holandii, dziś to wszędzie blisko i zawsze jest możliwość aby ściągnąć niewolnice do mnie. Kontakt do mnie jest podany w moich informacjach. Napisz na e-mail lub gg.
Pozdrawiam Pan Piotr.
Poznaj a dowiesz się o mnie wszystkiego. Nie gryzę przez portal ,)
Zapraszam Dawid

Gotowa_na_wszystko
04.10.2020 21:10:52

Od: 2020-10-4
Witam. Przeczytałam twój profil oraz to co tutaj napisałeś i muszę przyznać iż z postów twoich mogę wywnioskować, że podobasz mi się. Szukam odpowiedniego sadysty, może to właśnie będziesz Ty.

MasterBDSMniewola
04.10.2020 21:31:39

Lokalizacja: Zieloną Górą

Od: 2020-8-22
Cześć.
Dość długo szukam i od bardzo dawna tylko Ty się odezwałaś. Nie wiem co się stało z tymi czasami. Kiedyś było można tutaj znaleźć odpowiednią partnerke a teraz to albo Greyowate albo cyberki lub takie co tylko gadają i na tym się kończy. Jeśli szukasz sadysty bez granic i Ty nie masz granic to dobrze trafilaś. Pozdrawiam
Poznaj a dowiesz się o mnie wszystkiego. Nie gryzę przez portal ,)
Zapraszam Dawid

kruszyna
05.10.2020 18:41:35
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Od: 2010-9-18

No mnie sie tez podoba ten anons, choc moje spektrum zainteresowan zbyt szerokie do partnerstwa M-s. W kazdym razie powodzenia. Tak, kiedys byly tu wieksze szanse na realne osoby, dzis konformizmu za duzo. Poza tym, mam wrazenie, ze bdsm jest wielu nie po drodze i probuje sie wyrugowywac je po woli, zastepujac rogactwem.

HOME » ANONSE BDSM MASTERÓW » PRZYJMĘ NIEWOLNICE NA SŁUŻBĘ HOLANDIA