HOME » ANONSE BDSM MASTERÓW » WIRTUALANA/ZDALNA PRAWDZIWA TRESURA DLA POCZĄTKUJĄCEJ.

Wirtualana/zdalna prawdziwa tresura dla początkującej.

Gerean
02.04.2021 16:57:26

Od: 2014-10-8
Witam wszystkich anons kieruje tylko do uległych dziewczyn facetom z góry dziękuję. Dominacja interesuję i zajmuje się już od jakiegoś czasu. Jako Dominujący jestem stanowczy i wymagający. ale jednocześnie wyrozumiały. Dominacja to dla mnie coś więcej niż tylko wykorzystywanie twojego ciała jednak jako twój Pan mam mam nad nim 100% kontrole. Jestem wymagający i dużo wymagam lecz nie wymagam rzeczy niemożliwych podstawą mojej tresury jest dostosowanie warunków tresury do możliwości uległej jednak ostateczna decyzje podejmuje ja. Podejmując decyzje o służbie rozważ czy aby na pewno tego chcesz miej świadomość ,że służba to nie wybieranie tylko tego co Ci podoba to całkowite oddanie się.

Nauczony na własnych błędach na wstępie wymagam warunki.
- potwierdzenia ze jesteś pełnoletnia
- udowodnienia ze jesteś osobą za, która się podajesz
oraz:
- nie toleruje kłamstwa i oszustwa.
- nie toleruje świadomego łamania zasad jeśli coś jest dla ciebie z jakiś przyczyn np. nie możliwe do wykonania powiedz mi o tym a znajdziecie inne rozwiązanie.
- nie toleruje sprzeciwu bez podanie przyczyny.
- wymagam szczerości i zaufania wydaje polecenia sprawdzone i bezpieczne.
- nie jestem sadysta choć nie wszystko będzie dla Ciebie przyjemne (jako uległa powinnaś wiedzieć co mam na myli).
- jak moja uległa musisz stosować się do jeszcze kilku zasad ale wszystko w swoim czasie.

Jeśli szukasz kogoś na chwilę dla zabawy lub na jednorazową przygodę dla podkręcenia atmosfery to nie pisz uszanujmy swój czas. Nie traktuję dominacji jako stylu życia jednak traktuje to poważnie.
Zapraszam do rozmowy w celu poznania szczegółów Gerean@wp.pl

Gerean
08.04.2021 14:27:38

Od: 2014-10-8
Poszukiwania nadal w toku, uległych proszę o dokładniejsze czytanie anonsu "faceci nie leżą w kręgu mojego zainteresowania."