HOME » ANONSE BDSM MASTERÓW » DOMINUJĄCY, MŁODY, DOŚWIADCZONY. SAPIOSEKSUALNY

27.04.2022 15:17:31

Od: 2022-4-27
Witam wszystkich czytających

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że nie szukam relacji internetowych, cyberka, wymiany "nudesów" czy też ludzi nie relanych.

Mam ma imię Michał i mam 27 lat. Posiadam 4 letnie realne doświadczenie. Spod mojej ręki wyszły 2 naprawdę dobrze wyszkolone suki. Poraz pierwszy poszukuje uległej w internecie ponieważ do tej pory moimi uległymi były kobiety z którymi byłem w związku, i to przy mnie otworzyły się i zaakceptowały swoją uległą naturę.

Dla mnie najważniejsze jest zaufanie, zrozumienie i dopasowanie charakterologiczne, wygląd ma drugorzędne znaczenie choć sam regularnie ćwiczę i staram się prowadzić zdrowy tryb życia.
Moimi ulubionymi praktykami jest dominacja psychiczna( jednak bez wymuszonego teatrzyku i bezsensownymi przekleństwami), dominacja erotyczna (zwłaszcza balansowanie na granicy orgazmu) fizyczna zwłaszcza spaking i bondage.
Coś co mnie najbardziej drażni to przeprowadzanie "sesji" w postaci odchaczania kolejnych praktyk. Lubię je łączyć, wracać do poprzednich, tak żeby osoba uległa nie wiedziała co się z nią za chwilę stanie.

Nie chcę się bardzo rozwijać ponieważ preferuję rozmowę na początku na priv a później realnie lub przez telefon.

Michał

HOME » ANONSE BDSM MASTERÓW » DOMINUJĄCY, MŁODY, DOŚWIADCZONY. SAPIOSEKSUALNY