HOME » ANONSE BDSM MASTERÓW » SZUKAM ZWIĄZKU Z ULEGŁĄ PARTNERKĄ [KUJ-POM]

Szukam związku z uległą partnerką [kuj-pom]

delion111
13.11.2022 19:10:40

Od: 2022-11-13
Dzień dobry,

39 lat / 187cm / 78kg. Zadbany, wykształcony, doświadczony, zdrowy i stabilny. Przystojny, ale to kwestia subiektywna i osobnicza – sama ocenisz. Czysta karta, jeszcze bez dzieci, bez byłej, ani aktualnej żony. Bardziej szczegółowy opis mojej osoby i mojej sytuacji życiowej pozwolę sobie zarezerwować dla Pań, które w odpowiedzi zdecydują się napisać kilka zdań o sobie.

Z realistycznych względów nie oczekuję, ani nie mogę dać żadnej gwarancji sukcesu, ale z założenia szukam stałej i bezterminowej relacji łącznie z jej ewentualnymi następstwami . Myślę o związku z kobietą, która będzie potrafiła pogodzić, rozumieć i zaakceptować fakt bycia partnerką, jak i (z własnej woli) w pełni podporządkowaną własnością.

Jesteś idealną kandydatką, jeśli jesteś 24-35-letnia dziewczyną, bez znaczącej nadwagi, mieszkającą w moim województwie lub ościennym (jeśli w dłuższej perspektywie nie jest przywiązana do swojego miejsca zamieszkania). W przypadku większych odległości jest to już kwestia indywidualnych negocjacji. Spokojną, serdeczną, cierpliwą, kobiecą lubiącą spędzać czas na łonie przyrody oraz przynajmniej umiarkowaną aktywność fizyczną.

Nie jestem zainteresowany układami, Paniami w rozmaitych związkach (nawet tych wyłącznie emocjonalnych), sponsoringiem itp. Z pełnym szacunkiem, ale z góry uprzedzam też, że nie będę potrafił pomóc Paniom, którym się wydaje, że taka relacja rozwiąże ich wewnętrzne problemy.

HOME » ANONSE BDSM MASTERÓW » SZUKAM ZWIĄZKU Z ULEGŁĄ PARTNERKĄ [KUJ-POM]