HOME » ANONSE BDSM MASTERÓW » REALNĄ NA SŁUŻBĘ W IRLANDII Z ZAMIESZKANIEM

Realną na służbę w Irlandii z zamieszkaniem

MandO
08.03.2023 00:37:54

Lokalizacja: Cork -Ireland

Od: 2022-11-24
Realny, doświadczony, zdecydowany i z natury dominujący.
Przygarnę / zaopiekuję się / zakontraktuje realną, młodą a nawet i bardzo młodą niewolnicę lub uległą zainteresowaną lub pragnącą służyć i spełniającą się w dbaniu o swojego właściciela pod każdym względem. Tak jako niewolnica seksualna jak i "domową" czyli w typowym PSGiDD.
Zasadniczo szukam stałej i długiej a nawet bardzo długiej relacji ale to proces długofalowy a od czegoś trzeba zacząć.
Poznanie,weryfikacja, wizyta zapoznawczo - próbna a następnie najchętniej, mniej lub bardziej sformalizowany "kontrakt" na okres minimum 3 miesięcy do roku. Do przedłużenia nawet na bezterminowy. Z zamieszkaniem u mnie oczywiście , najchętniej w systemie 24/7 lub zbliżonym.
Pomijając bilety do mnie NIE sponsoruje a gwarantuje utrzymanie zapewniając wikt i opierunek , w tym i do wykonywania w ramach obowiązków domowych oferując również bezpieczeństwo i dbałość nie tylko jak o niewolnice. Osobie niedoświadczonej zaś wprowadzenie i szkolenie w tempie dopasowanym do jej indywidualnych predyspozycji. Oraz wiele atrakcji dodatkowych bazujących na predyspozycjach, fantazjach, pragnieniach i potrzebach niewolnicy.
Przed spotkaniem oczekuje obopólnej weryfikacji na jakimś komunikatorze.
zapraszam na mój blog: mistrziopiekun.pl
lub o kontakt na: mistrziopiekun@yahoo.ie
zapraszam na mój blog: http://mistrziopiekun.pl/

HOME » ANONSE BDSM MASTERÓW » REALNĄ NA SŁUŻBĘ W IRLANDII Z ZAMIESZKANIEM